INZERCIA +421 905 273 414, +421 905 273 416

Víťazom nultého ročníka Suchár

Víťazom nultého ročníka Suchár

Víťazom nultého ročníka amatérskeho tenisového turnaja Matchball Cup na Smolenickej ulici sa stal Martin Suchár, ktorý v semifinále zastavil dovtedy suverénne hrajúceho známeho moderátora  televízie TA3 Petra Bielika. Na podujatí sa zúčastnilo pätnásť hráčov, boli strednej a staršej generácie a to od 30 do 60 rokov. Prví traja dostali pekné tenisové poháre a na budúci rok by sa už malo hrať o putovný pohár.

matchball-cup

,,S úrovňou turnaja a s jeho zabezpečením som bol veľmi spokojný, do kariet nám zahralo aj nádherné  počasie a takisto  výborný guláš. Viacerí hráči sú aj naši zákazníci, takže sa medzi sebou poznáme a o to to bolo lepšie. V troch skupinách hrali štyria hráči a v jednej traja.  Prví dvaja postúpili do štvrťfinále a ďalej sa už hralo k.o. systémom na jeden víťazný set. Na turnaji vládla rodinná atmosféra, víťazný Suchár podával výborné výkony. Týmto turnajom, ktorý bol pre nás dobrou skúsenosťou, sme prakticky v našom zrekonštruovanom areáli zakončili túto sezónu. Na budúci rok plánujeme urobiť aj iné turnaje, so štvorhrami a aj zmiešanými štvorhrami. Záujem je aj o seniorský turnaj, radi by sme založili Petržalskú ligu, máme teda dosť predsavzatí. Chceme hlavne obyvateľom Petržalky ponúknuť hodnotný tenisový program,“ povedal nám organizátor turnaja Peter Gabriš.

Do štvrťfinále postúpili: Dobiš, Vittek, Miklas. P. Gábriš, P. Laczo, Bielik, R. Gábriš, Suchár. Do semifinále postúpili Dobiš, Miklas, Bielik, Suchár. Finále: Suchár – Dobiš 6:4, o 3. miesto: Bielik – Miklas 6:0.

 

Vydavateľ: NIVEL PLUS s.r.o., Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava
Redakcia: Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava, email: petrzalskenoviny@gmail.com, tel.: 02/62801182
Šéfredaktorka: Ingrid Jarunková
Inzercia: 0905/273 414, 0905/273 416

Používanie Cookies a podmienky pre spracovanie osobných údajov: kliknite SEM.
Všeobecné obchodné podmienky