INZERCIA +421 905 273 414, +421 905 273 416

Motosalón Bory prilákal desaťtisíce ľudí

Motosalón Bory prilákal desaťtisíce ľudí

Bory Mall, nákupno-zábavné centrum na západe Bratislavy sa cez víkend zmenilo na luxusnú motoexpozíciu. Spolu viac než 130 modelov vozidiel si prišli obzrieť desaťtisíce ľudí, medzi nimi laici, ale aj experti na auto-moto. Vystavovatelia už dohadujú spoluprácu na budúci rok.

Nákupno-zábavným centrom sa premlelo množstvo priaznivcov motorizmu, ktorí zhodnotili, že „best of“ tohto motosalónu boli Brutal, slovenské pretekárske auto a Lamborgini Aventador. Návštevníci si mohli vybrané automobily vyskúšať, sadnúť si za volant a obzrieť si palubnú dosku a interiér. Príležitosť si nenechal ujsť ani Branislav Staroň z relácie Auto salón, ktorý si Brutal vyskúšal naštartovať.

motosalon-brutal

 Expozícia bola naozaj pestrá, vystavované boli nie len autá, ale aj motorky, lode a lietadlo, na ktoré sa vraj najviac tešili deti. Tie mali možnosť zúčastniť sa nielen prehliadky, ale získať aj Detský vodičák či zahrať si rôzne hry s motoristickou tematikou. Najmenší návštevníci nákupného centra sa vyšantili, viacerí sa pri autách chceli odfotiť alebo si sadnúť na miesto šoféra. Čo však bolo nezabudnuteľným zážitkom aj pre dospelých bol vyhliadkový let vrtuľníkom ponad Bratislavu štartujúci z areálu Bory Mall. Tí, ktorí si Motosalón pozreli aj zhora prezradili, že by si to zopakovali, pretože hoci hore fúkalo, a bol to poriadny adrenalín, bolo to perfektné. Vo vonkajších priestoroch kotvili aj krásne lode, ktoré doplnili rôznorodosť výstavy.

motosalon-lietadlo

„Sme radi, že sme našim návštevníkom urobili radosť“, tvrdí riaditeľ Bory Mall, Milan Klégr a dodáva, že pustiť sa do motosalónu, ktorý mal predstaviť 130 modelov, bola síce výzva, ale rád si ju zopakuje aj nabudúce. Rovnako spokojní boli aj návštevníci o čom svedčia ich reakcie na sociálnych sieťach a množstvo fotografií z podujatia, ktoré uverejnili.

motosalon-lamborgini

 

 Vysoká návštevnosť motoexpozície potvrdila, že Slováci milujú rýchle autá a téma motorizmu je im blízka. Potvrdzujú to aj experti z auto motor a šport magazínu, ktorí počas víkendu rozdávali rady a diskutovali na tému najlepších automobilov. Uviedli, že sú radi, že boli súčasťou eventu a mohli odborne poradiť všetkým, čo sa zastavili a aj oni sa už tešia na ďalší ročník.

 

Vydavateľ: NIVEL PLUS s.r.o., Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava
Redakcia: Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava, email: petrzalskenoviny@gmail.com, tel.: 02/62801182
Šéfredaktorka: Ingrid Jarunková
Inzercia: 0905/273 414, 0905/273 416

Používanie Cookies a podmienky pre spracovanie osobných údajov: kliknite SEM.
Všeobecné obchodné podmienky