INZERCIA +421 905 273 414, +421 905 273 416

Najlepší kolobežkári sa stretnú v skateparku

Najlepší kolobežkári sa stretnú v skateparku

Kolobežkári, ktorí si radi zmerajú svoje sily s ostatnými, sa už po štvrtýkrát stretnú na súťaži, kde je dôležitý predovšetkým ich vlastný štýl. Štvrtý ročník súťaže na kolobežkách s predvádzaním trikov  voľným štýlom na prekážkach – SCOOT JAM 2016 pripravujú mladí zanietenci z petržalského skateparku pod záštitou občianskeho združenia Kaspian. „Tento rok sa bude súťažiť v troch kategóriách – amatér, profi a street. Toto celodenné podujatie prezentuje schopnosti jazdcov v tomto športe a zároveň oceňuje tých najschopnejších. Počas súťažného dňa sa predstavia jazdci nielen z Bratislavy či Petržalky, ale celého Slovenska. Podujatie tak vytvára priestor na výmenu skúseností, zmeranie si síl s priateľmi, ukázanie svojich schopností, inšpiráciu od skúsených jazdcov, získavanie cenných kontaktov a propagáciu tohto dynamicky sa rozvíjajúceho športu,“ konkretizuje za organizátorov Martina Pašková z Kaspianu.

plagat

Podujatie je pripravené na prvú septembrovú sobotu – 3. 9.  Súťažiaci aj diváci sa stretnú na Námestí republiky, kde už od 9. hodiny bude registrácia a rozjazdy.  „Očakávame účasť takmer tridsať súťažiacich. Počas kvalifikačných jázd budú môcť počas minútovej jazdy predviesť všetko, čo vedia. Kvalifikačné i finálové vystúpenia si určite nenechajú ujsť aj diváci z miestnej komunity. Na záver oceníme deväť najlepších jazdcov v jednotlivých kategóriách,“ dopĺňa Pašková.

kolobežka

Víťazi získajú rôzne vecné ceny a darčekové poukážky. A nielen ceny potešili aj Jána Bosého, víťaza jedného z predchádzajúcich ročníkov. Boli to práve samotní jazdci z celého Slovenska, ktorí vytvárali skvelú atmosféru. „Netreba sa báť neúspechu, ale dať zo seba čo najviac,“ radí Bosý aj tohtoročným jazdcom.

kolobežkári

Súťaž potrvá až do podvečerných hodín. Na záver upracú areál. Napriek tomu, že v prípade zranení bude k dispozícii zdravotná služba, organizátori upozorňujú, že účasť v súťaži je na vlastné nebezpečenstvo a všetci jazdci musia mať ochrannú helmu a odporúčajú sa aj ďalšie chrániče.

Aj tento rok podujatie podporil tiež Magistrát hlavného mesta Bratislava.

 

Vydavateľ: NIVEL PLUS s.r.o., Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava
Redakcia: Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava, email: petrzalskenoviny@gmail.com, tel.: 02/62801182
Šéfredaktorka: Ingrid Jarunková
Inzercia: 0905/273 414, 0905/273 416

Používanie Cookies a podmienky pre spracovanie osobných údajov: kliknite SEM.
Všeobecné obchodné podmienky