INZERCIA +421 905 273 414, +421 905 273 416

Piknikové kratochvíle

Piknikové kratochvíle

Prenesme sa spolu na piknik spred 70 rokov Na otázky o móde, hudbe a životnom štýle odpovie úžasná Dasha Marlen a vojenskou časťou vás budú sprevádzať Marianka Džubákova a členky Kvh Zolium. Prídte sa pozrieť ako to vyzeralo, ako sa žilo a čo sa nosilo, keď lietali výstrely.Je pre Vás pripravená dobová pošta, kde si môžete až domov poslať starú pohľadnicu. Hľadanie mín so sladkou odmenou. Streľba z historických zbraní !!! Prezentácie (nielen) ženských uniforiem !Ženy, uniformy, šaty, kvety, lúka, deky, dobrá hudba a dobrá nálada… to všetko a ešte viac a iba pre Vás! Tešíme sa na vás!

piknikové kratochvíle
Ako sa ku nám dostanete:
Nájdete nás na Viedenskej ceste, takmer pri štátnej hranici s Rakúskom. Ideálne sa ku nám dostanete vozidlom, alebo na bicykli po cyklochodníku.
Vozidlom: Po Viedenskej ceste budete prichádzať smerom k štátnej hranici, po pravej strane sa nachádza veľké parkovisko pre vozidlá s našou informačnou tabuľou. Tu odstavíte Vaše vozidlo a ďalej Vás z parkoviska navedú smerové tabule. Voľnou chôdzou sa ku nám dostanete približne za 5 minút. Stačí sledovať cyklotrasu a naše tabule. Pre lepšiu orientáciu si prosím naštudujte mapu.
Bicyklom: Z Petržalky po Viedenskej ceste alebo priľahlom chodníku. Z centra Bratislavy prejsť bicyklom po moste SNP alebo Lafranconi a pokračovať smerom k štátnej hranici po značenej cyklotrase, ktorá Vás dovedie až k nášmu areálu. Pre lepšiu orientáciu TU nájdete aj mapku s vyznačeným cyklochodníkom.

Vydavateľ: NIVEL PLUS s.r.o., Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava
Redakcia: Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava, email: petrzalskenoviny@gmail.com, tel.: 02/62801182
Šéfredaktorka: Ingrid Jarunková
Inzercia: 0905/273 414, 0905/273 416

Používanie Cookies a podmienky pre spracovanie osobných údajov: kliknite SEM.
Všeobecné obchodné podmienky