INZERCIA +421 905 273 414, +421 905 273 416

Opäť otvoria Farmárske trhy

Opäť otvoria Farmárske trhy

Po úspešných minulých rokoch plánujeme v spolupráci s mestskou časťou Bratislava-Petržalka opäť otvoriť predajné stánky na farmárskych trhoch pred OC TPD na Farského ulici. Začíname v piatok 4. marca, nakoľko počasie vyzerá, že nám to dovolí. Ďalej sa budeme stretávať už pravidelne každý piatok od 8.00 do 18.00 h.

V prvom rade výrobky od slovenských výrobcov, ktorí ich vyrobili či nazbierali deň predtým, ako ich budú predávať, tak aby boli vždy čerstvé a voňavé. Môžete sa tešiť na mäsové výrobky z mangalice – klobásky, jaterničky a pekne opaprikovanú podhrdlinu. Obľúbený kváskový chlebík od pekára, ktorý vydrží čerstvý aj 5 dní, rôzne originálne sladké pečivo, ktoré inde nekúpite, slané pečivo – oškvarkové a slnečnicové tyčinky, lokše aj pagáče. Chýbať nebudú rôzne druhy korenia bez glutamanu, asi 20 druhov čajov z našich bylín aj s odborným výkladom, domáce vajíčka, sirupy, čerstvé aj archívne syry z kravského, kozieho a ovčieho mlieka, vínko od vinára, zelenina čerstvá aj nakladaná od malopestovateľov, rôzne zeleninové šaláty, sušené aj čerstvé ovocie, zavárané čučoriedky, med od včelára a mnoho iných slovenských dobrôt. Sem-tam prídu aj hostia z Čiech s maslovými frgálmi a inými českými a moravskými dobrotami, ktoré určite stoja za ochutnanie. Aby ste boli štýloví, môžete prikúpiť aj prútený košík, aby sa nákup nesparil.

Našou snahou je, aby predaj na trhoch nebol bezmenný. Na našich trhoch máte možnosť spoznať a porozprávať sa s výrobcom a ochutnať ponúkaný sortiment, aby ste vedeli, čo kupujete. Cieľom nášho trhu je  – i keď v skromných podmienkach –   vytvoriť priestor, kde sa nielen nakupuje, ale ľudia sa tam dobre cítia, porozprávajú sa, vytvoria atmosféru domácej pohody a pokoja.

Vaše Farmárske trhy

Vydavateľ: NIVEL PLUS s.r.o., Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava
Redakcia: Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava, email: petrzalskenoviny@gmail.com, tel.: 02/62801182
Šéfredaktorka: Ingrid Jarunková
Inzercia: 0905/273 414, 0905/273 416

Používanie Cookies a podmienky pre spracovanie osobných údajov: kliknite SEM.
Všeobecné obchodné podmienky