INZERCIA +421 905 273 414, +421 905 273 416

Proti Interu gólová smršť

Už o necelé dva týždne sa začne jarná časť III. futbalovej ligy a FC Petržalka akadémia má už za sebou niekoľko úspešných prípravných stretnutí.  Zverenci trénera Balázsa Borbélyho zdolali ŠK 1923 Gabčíkovo 3:1,  lídrovi II. ligy, MFK Skalica, podľahli 0:1, v Stupave rozdrvili FK Inter 6:1, doma vyhrali nad OFK Dynamo Malženice 2:0, prehrali s MŠK Púchov 1:3.

Najväčší ohlas spôsobilo poltuctové víťazstvo nad rivalom Interom. Tento súboj pre nepriaznivé poveternostné podmienky sa namiesto v Petržalke odohral v domovskom stánku Interu v neďalekej Stupave.  ,,Po prvom polčase, ktorý sa skončil 0:0, určite nikomu nenapadlo, aká gólová smršť príde po prestávke.  Súper sa ujal vedenia po skvelej akcii, my sme však na inkasovaný gól zareagovali tým najlepším spôsobom. Rýchlo sme vyrovnali a potom sme hrali výborný útočný futbal, na ktorý Inter nenašiel odpoveď. Kvalitný výkon sme podali už proti Skalici, tentoraz sme ho vyšperkovali až šiestimi gólmi. Chlapci si za skvelý prístup k zápasu zaslúžili veľkú pochvalu a v poslednej polhodine podali skutočne vynikajúci výkon,“ vraví tréner B. Borbély.

Vydavateľ: NIVEL PLUS s.r.o., Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava
Redakcia: Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava, email: petrzalskenoviny@gmail.com, tel.: 02/62801182
Šéfredaktorka: Ingrid Jarunková
Inzercia: 0905/273 414, 0905/273 416