INZERCIA +421 905 273 414, +421 905 273 416

Musia ísť krok po kroku

Musia ísť krok po kroku

Hokejbalisti Jokeritu Petržalka, ktorí už siedmy rok pôsobia v najvyššej slovenskej súťaži  po zimnej prestávke vykročili do jarnej časti. Ako využili túto časť tejto sezóny, na to sme sa spýtali trénera a marketingového šéfa HEL Andreja Augustína.

,,V podstate už máme zimnú prípravu dobre odskúšanú z minulých rokov, viac menej sme sa zamerali na prácu s hokejkou a naberanie kondície na našom ihrisku. Táto zimná príprava bola trošku špecifická, lebo už 10. februára sme zohrali v Skalici dohrávku z jesene a tak sme nemali  veľmi veľa času na ťažké prípravy. Počasie nám ale  nečakane žičilo a preto sme využívali  čisto vonkajšie tréningové plochy.

Veľké zmeny v kádri počas zimy sme neplánovali, celkovo sme sa posilnili už výlučne o hráčov z Bratislavy a okolia, tak nám to vyhovuje. Káder je stabilizovaný a musím povedať , že počas jesene sme mali naozaj veľkú maródku, každý zápas nám chýbalo niekoľko hráčov základnej zostavy. Napriek tomu sme zvládli jeseň dobre a celkovo som so ziskom 24 bodov bol  spokojný.

Navyše budeme opakovať zápas s Kežmarkom, ktorý sa nedohral, takže môžeme svoj bodový zisk ešte navýšiť. Ak sa chceme dostať do play-off musíme ísť krok po kroku , zápas po zápase, súperi sú nároční, ale  my máme dobrú kvalitu, dravosť, rýchlosť aj skúsenosti, preto si myslím, že naše šance sú dobré. Play-off nie je cieľom, cieľom je tento rok dostať sa najvyššie, ako sa bude dať. Ak sa nám  podarí dotiahnuť ešte aspoň jedného skúseného hráča a uzdravia sa dlhodobo chorí, máme reálne šancu hrať tento rok vysoko.“

 

Vydavateľ: NIVEL PLUS s.r.o., Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava
Redakcia: Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava, email: petrzalskenoviny@gmail.com, tel.: 02/62801182
Šéfredaktorka: Ingrid Jarunková
Inzercia: 0905/273 414, 0905/273 416

Používanie Cookies a podmienky pre spracovanie osobných údajov: kliknite SEM.
Všeobecné obchodné podmienky