INZERCIA +421 905 273 414, +421 905 273 416

Petržalský maškarný ples: čím bláznivejšie, tým zábavnejšie!

Petržalský maškarný ples: čím bláznivejšie, tým zábavnejšie!

Plesová sezóna je už v plnom prúde. Aj Petržalčania sa môžu tešiť na pravidelné podujatie, na ktoré každoročne pozýva starosta Vladimír Bajan a poslanci miestneho zastupiteľstva.

Tentoraz majú hostia úplne voľnú ruku pri vymýšľaní kostýmov. Fantázii sa medze nekladú, veď na maškarnom plese platí pravidlo, že čím bláznivejšia a nápaditejšia je maska, tým je väčšia zábava a aj šanca na výhru za najlepšiu masku večera. Mužom stačí, keď sa pár dní neoholia, hodia na seba niečo dôkladne roztrhané a hneď sa premenia na nebezpečných pirátov, domorodcov z džungle alebo stroskotancov na opustenom ostrove. Dámy majú tiež široký výber a možností, ako na plese zapôsobiť, je naozaj veľa. Zahoďte slušné oblečenie, hrebeň a šminky a hneď sú tu strigy, lesné žienky, čertice a iné potvorky. Ak si predsa len netrúfate vyrobiť si kostým, požičajte si ho pokojne v požičovni. Či vo vlastnom alebo v požičanom, či za pekných alebo škaredých, hlavnou úlohou je dobre sa zabaviť

Na Petržalskom maškarnom plese sa zabavíte 7. februára od 19. hodiny až do skorých ranných hodín v Dome kultúry Zrkadlový háj. V tanečnom rytme vám spríjemnia večer hudobné skupiny Alfa band, Kmeťo band, skupina Lojzo a ľudová hudba Ekonóm. V prestávkach vystúpi tanečná skupina Flame dance company, ktorá sa postará o to, aby ste aj vy zapojili svoje údy do tanečných kreácií v rytme salsy a pretancovali celý parket s partnerom alebo aj bez neho. Nebude chýbať tombola, vyhodnotenie masiek, chutné jedlo a opojné víno. Maškarným plesom bude hostí sprevádzať René Štúr, ktorého prirodzený a ľudový humor osvieži a spríjemní celkovú atmosféru plesu.

Odhodiť noblesu a vymeniť ju za dobrú náladu a veselú zábavu je mottom dobrého maškarného plesu. Túto tradíciu každoročne spĺňa práve tento ples, ktorý už štrnásty rok organizuje mestská časť Petržalka a Kultúrne zariadenia Petržalky. Neveríte? Tak príďte a uvidíte!

Vydavateľ: NIVEL PLUS s.r.o., Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava
Redakcia: Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava, email: petrzalskenoviny@gmail.com, tel.: 02/62801182
Šéfredaktorka: Ingrid Jarunková
Inzercia: 0905/273 414, 0905/273 416

Používanie Cookies a podmienky pre spracovanie osobných údajov: kliknite SEM.
Všeobecné obchodné podmienky