INZERCIA +421 905 273 414, +421 905 273 416

Letný love song od Paula

Letný love song od Paula

Slnko, voda, pláže, prázdniny, dovolenky, sladké ničnerobenie… Aj takto by sa dalo charakterizovať obdobie, ktoré má každý rád. Leto. To so sebou prináša vždy aj letné hity, ktoré sa k nemu viažu. V tomto roku bude o jednu letnú „pecku“ viac! Postaral sa o to Pavol Petrík alias Paul Project, ktorý prichádza s letným songom nazvaným jedoducho Summer Love. Hoci podľa názvu by ste očakávali anglický text, Pavol prekvapuje slovenskou pesničkou a spolupracuje na ňom s mladou talentovanou slečnou, ktorá si hovorí Kami.

Pavol Petrík

Prečo práve Kami, vysvetľuje samotný protagonista letnej pesničky: „S Kami spolupracujem intenzívne už dlhší čas. Je to talent s krásnou farbou hlasu, a aj keď radšej spieva v angličtine, som rád, že povedala áno, aj na túto, slovensky spievanú pesničku,“ povedal Pavol Petrík alias Paul Project.

Podľa slov Pavla Petríka vznikla skladba  spoluprácou  viacerých šikovných  ľudí. Akustickú gitaru priamo u neho v štúdiu nahral skvelý gitarista Braňo Kociov. Po nejakom čase  linku zobral a spravil z nej pesničku samotný Pavol, dal ju otextovať Kamilovi Kobakovi, s ktorým ho spája dlhoročná spolupráca. Keď mu text poslal, napadlo ho, dať do piesne  ešte zaujímavý hlas a vyšperkovať ju.  Voľba padla na spomenutú speváčku Kami.

Photo by Den Polyakov (www.polyakov.dp.ua)

 

Z country verzie napokon letná pieseň

Textár Kamil Kobak o piesni hovorí: „Palo mi to poslal ako „country“ pesničku ešte minulý rok. Dlhšie som nevedel čo s tým. Bolo to veselé, uletené, chýbal mi ale nápad. Raz som sa vybral na jedno moje obľúbené miesto, kde som si kedysi užíval letné prázdniny. Spomenul som si, čo všetko som tam zažil, a dal som to do textu. Vtedy vznikla Summer Love, s pracovným názvom „Letné činy“. Je to reálny, letný príbeh, ktorý sa počas tohto obdobia deje všetkým generáciám“..

Pavol & Ivana Wedding

Song Summer Love ovládol Rím

K pesničke dnes automaticky patrí videoklip a výnimkou nie je ani novinka a letná pieseň Pavla Petríka alias Paul Project. „Klip vznikol počas mojej, v podstate svadobnej cesty, alebo cestou na svadbu… S mojou, teraz už manželkou,  sme sa zobrali v Ríme koncom apríla,“ – objaňuje vznik videoklipu intepret. „Chceli sme si natočiť video, aby sme mali  na  túto výnimočnú udalosť krásne spomienky, a aby sme ich mohli premietať aj nášmu dva a polročnému synovi Loenardovi, ktorý s nami v Ríme nebol. Myslím, že sa nám to podarilo parádne, za čo vďačím Lacovi Rychtarikovi, ktorý sa postaral o strih.“

 

Leto je najobľúbenejším ročným obdobím speváka a autora piesne.  Mohlo by trvať počas celého roka. Milujem slnko, vodu, pohodu, oddych, relax… Počas celého roka si želám leto,“ –  konštatuje na margo piesne a klipu Paul Project, no do teplých krajín sa určite sťahovať nemieni.

 

V klipe využil zábery z vlastnej svadby a aké bude jeho prvé manželské leto? „Áno, je zo mňa ženáč,“ – hovorí Pavol a nadšene pokračuje:  „Je to parádny pocit. Vrelo odporúčam. Leto už mám rozdelené. Jún bude pracovný, júl celý oddychový a august opäť pracovný, keďže ma čaká nahrávanie albumu pre deti a veľa ďalších projektov. Moje plány sú spojené s tým, čo milujem. Svoju prácu a svoju rodinu. Rozdelím si  to tak, aby všetci boli spokojní. Verím, že sa pesničke bude dariť, že sa klip bude páčiť, a že bude všetko tak, ako má byť“.

Link na videoklip: https://www.youtube.com/watch?v=wQW2FoP_lRY

 

Vydavateľ: NIVEL PLUS s.r.o., Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava
Redakcia: Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava, email: petrzalskenoviny@gmail.com, tel.: 02/62801182
Šéfredaktorka: Ingrid Jarunková
Inzercia: 0905/273 414, 0905/273 416