INZERCIA +421 905 273 414, +421 905 273 416

Štíhla so suši

Štíhla so suši

Program Štíhla so suši vám ponúka plán chudnutia schválený japonskou dietologičkou. Kráľovná japonského suši Makiko Sanová pripravila 50 vynikajúcich receptov na suši, polievky a šaláty. V knihe nájdete aj kompletné obedové menu v podobe skvelých balíčkov bento. Pri každom recepte sa uvádza množstvo kalórií, ktoré jedlo obsahuje. Makiko Sanová vám ukáže, ako sa chutne stravovať a pritom schudnúť alebo si udržať štíhlu líniu po celý život. A keď pochopíte, čo všetko vám ponúka japonská kuchyňa, vaša jediná otázka bude: prečo som sa o tom nedozvedel už skôr?

Zamýšľali ste sa niekedy nad tým, prečo sú japonské ženy štíhle? Matky v Japonsku učia svoje dcéry, čo majú jesť, aby sa im leskli vlasy, žiarila im pleť a najmä ako sa udržia vo forme. Kniha Štíhla so suši tieto tajomstvá prezradí aj vám. Ak do svojho jedálneho lístka zaradíte čo len jedno japonské jedlo denne, každý týždeň zdravo schudnete alebo si udržíte želanú hmotnosť.

Makiko Sanová je odborníčka na japonskú kuchyňu a zdravé stravovanie. Má vlastnú reštauráciu v londýnskom obchodnom dome Selfridges a na jej suši si pochutnáva aj Buckinghamský palác. Jej rukami prešli už tisícky nováčikov, ktorých učí pripravovať výborné suši. Názov reštaurácie Makiko Sanovej Suzu znamená „dlhý a zdravý život“. O svoje poznatky z japonskej kuchyne sa rada podelí aj s vami a prostredníctvom knižky od vydavateľstva Ikara vám pomôže na ceste k správnemu stravovaniu.

Vydavateľ: NIVEL PLUS s.r.o., Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava
Redakcia: Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava, email: petrzalskenoviny@gmail.com, tel.: 02/62801182
Šéfredaktorka: Ingrid Jarunková
Inzercia: 0905/273 414, 0905/273 416

Používanie Cookies a podmienky pre spracovanie osobných údajov: kliknite SEM.
Všeobecné obchodné podmienky