INZERCIA +421 905 273 414, +421 905 273 416

Pikantné sklamanie

Pikantné sklamanie

Čo by ste robili keby by ste v schránke našli záhadný šek s vašim menom na desaťtisíc dolárov? Dali by ste si ho vyplatiť? Hrdinka románu Alfa tak urobila. Po roku jej ktosi zaklopal na dvere. Pred domom stála čierna limuzína, pri dverách šofér a povedal: „Nadišiel čas splatiť dlh.“ Ukázalo sa, že niekomu dlhuje stodvadsaťtisíc dolárov. Detektívka? Nie. Pikantný erotický román – Alfa. Ikar prináša čítanie s hviezdičkou. Autorka románu Jasinda Wilderová pozýva čitateľa do sveta rozkoše a neskrotnej vášne.
Skutočnosť? Vezmite 50 odtieňov sivej, a po niekoľkom lúhovaní vám ostane slabý odvar originálu. Je jasné, že sa autorka ako mnohé iné chcela zviezť na vlne popularity v úvode spomínaného titulu. Čitateľom však neponúka nič nové, naopak plocho vykreslené charaktery hlavných hrdinov, šablónovitý, predvídateľný dej, dokonca aj tá strhujúca erotika je strašne málo presvedčivá. Opäť tajomný, bohatý, sexy milenec a obyčajné dievča z ulice. Ďalej to už poznáte – vrtuľníky, jachty, večere a uprostred toho „najlepšieho citový konflikt, odlúčenie a presladený hapyend. Aby to bolo ešte horšie kniha je plná chýb, ktoré bijú do očí. Záverom – nuda, nuda, nuda – jednoducho škoda papiera aj peňazí.

Jasinda Wilderová je uznávaná autorka bestsellerov. Prispievala do časopisov ako New York Times, USA Today a Wall Street Journal. Pochádza z Michiganu a preslávila sa príbehmi o príťažlivých mužoch a silných ženách. K jej najznámejším titulom patria Alpha (Alfa) a Falling Into You (Prvá láska, vyjde v Ikare), ktorá sa na Amazone dostala na špičku v rebríčku medzinárodných bestsellerov. Z anglického originálu Alpha (Seth Clark, 2014) preložila Miriam Ghaniová.

Vydavateľ: NIVEL PLUS s.r.o., Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava
Redakcia: Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava, email: petrzalskenoviny@gmail.com, tel.: 02/62801182
Šéfredaktorka: Ingrid Jarunková
Inzercia: 0905/273 414, 0905/273 416

Používanie Cookies a podmienky pre spracovanie osobných údajov: kliknite SEM.
Všeobecné obchodné podmienky