INZERCIA  +421 905 273 416, +421 905 273 414

Pozrite sa, ako veselo vie byť v Petržalke!

Pozrite sa, ako veselo vie byť v Petržalke!

Aj takéto komentáre fotografií z piatkového plesu v Petržalke písali ľudia na sociálnej sieti „Viem byť Petržalčan“. Na v poradí štrnástom maškarnom plese v Dome kultúry Zrkadlový háj sa do svitania zabávalo štyristo hostí.

Starosta Vladimír Bajan a poslanci miestneho zastupiteľstva vymenili decentné obleky a vážne tváre za bláznivé kostýmy a veselé masky. Zastupiteľstvo sa razom premenilo na pirátov, mušketierov, mafiánov, čertice a Červené čiapočky. Či už to bol kostým z požičovne alebo takzvaný „home made“, dôležitá bola dobrá nálada a chuť zabaviť sa s priateľmi pri dobrej hudbe a jedle.

maškarný ples

Ale nebudeme si klamať, samozrejme, že išlo aj o hlavnú cenu za najlepšiu masku, ktorú si z rúk starostu Vladimíra Bajana prevzala „Slepačá farma u dobré slépky“ a jej „operení“ obyvatelia, ktorí len o chlp predbehli celý roj medonosného hmyzu. Ocenená bola aj najveselšia dvojica, najpočetnejšia skupina masiek a najkrajší pár. Tombola bola už tradične bohatá – na hodnotné ale aj vtipné ceny – poukaz na dovolenku, lyžiarska či tenisová výstroj, tradičné šišky pani starostovej, poukazy do fitka či na zdravotnú prehliadku.

maškarny plas2

V tanečnom rytme spríjemnili večer hudobné skupiny Alfa Band, Kmeťo Band, skupina Lojzo a ľudová hudba Ekonóm. V prestávkach vystúpila tanečná skupina Flame dance company, ktorá v tanečných kreáciách v rytme naučila salsu celú sálu. Maškarným plesom sprevádzal moderátor René Štúr v kostýme Jura Jánošíka, ktorý typickým ľudským humorom osviežil a spríjemnil celkovú atmosféru plesu. Budúci rok sa bude konať jubilejný pätnásty ročník, a to aké prekvapenie si usporiadateľ pripravil, je momentálne prísne tajné.

maškarný ples3

Redakcia: Kutlíková 17, 852 50 Bratislava, 02/ 638 352 95, e-mail: petrzalskenoviny@gmail.com
Šéfredaktorka: Gabriela Belanová, Príjem inzercie: 0905 273 416, 0905 273 414
Vydavateľ: Mestská časť Bratislava–Petržalka, Kutlíkova 17, 852 50 Bratislava, IČO: 00603201