INZERCIA +421 905 273 414, +421 905 273 416

Pozrite sa, ako veselo vie byť v Petržalke!

Pozrite sa, ako veselo vie byť v Petržalke!

Aj takéto komentáre fotografií z piatkového plesu v Petržalke písali ľudia na sociálnej sieti „Viem byť Petržalčan“. Na v poradí štrnástom maškarnom plese v Dome kultúry Zrkadlový háj sa do svitania zabávalo štyristo hostí.

Starosta Vladimír Bajan a poslanci miestneho zastupiteľstva vymenili decentné obleky a vážne tváre za bláznivé kostýmy a veselé masky. Zastupiteľstvo sa razom premenilo na pirátov, mušketierov, mafiánov, čertice a Červené čiapočky. Či už to bol kostým z požičovne alebo takzvaný „home made“, dôležitá bola dobrá nálada a chuť zabaviť sa s priateľmi pri dobrej hudbe a jedle.

maškarný ples

Ale nebudeme si klamať, samozrejme, že išlo aj o hlavnú cenu za najlepšiu masku, ktorú si z rúk starostu Vladimíra Bajana prevzala „Slepačá farma u dobré slépky“ a jej „operení“ obyvatelia, ktorí len o chlp predbehli celý roj medonosného hmyzu. Ocenená bola aj najveselšia dvojica, najpočetnejšia skupina masiek a najkrajší pár. Tombola bola už tradične bohatá – na hodnotné ale aj vtipné ceny – poukaz na dovolenku, lyžiarska či tenisová výstroj, tradičné šišky pani starostovej, poukazy do fitka či na zdravotnú prehliadku.

maškarny plas2

V tanečnom rytme spríjemnili večer hudobné skupiny Alfa Band, Kmeťo Band, skupina Lojzo a ľudová hudba Ekonóm. V prestávkach vystúpila tanečná skupina Flame dance company, ktorá v tanečných kreáciách v rytme naučila salsu celú sálu. Maškarným plesom sprevádzal moderátor René Štúr v kostýme Jura Jánošíka, ktorý typickým ľudským humorom osviežil a spríjemnil celkovú atmosféru plesu. Budúci rok sa bude konať jubilejný pätnásty ročník, a to aké prekvapenie si usporiadateľ pripravil, je momentálne prísne tajné.

maškarný ples3

Vydavateľ: NIVEL PLUS s.r.o., Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava
Redakcia: Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava, email: petrzalskenoviny@gmail.com, tel.: 02/62801182
Šéfredaktorka: Ingrid Jarunková
Inzercia: 0905/273 414, 0905/273 416

Používanie Cookies a podmienky pre spracovanie osobných údajov: kliknite SEM.
Všeobecné obchodné podmienky