INZERCIA +421 905 273 414, +421 905 273 416

Na Seniorfeste bude aj Petržalská svadba

Na Seniorfeste bude aj Petržalská svadba

V Mesiaci úcty k starším pripravili Kultúrne zariadenia Petržalky a mestská časť Petržalka v spolupráci s Miestnou knižnicou, Centrom voľného času – Hrobákova, reštauračným zariadením Rančík a bunkrom BS8 súbor podujatí, ktoré už siedmy rok nesú názov PETRŽALSKÝ SENIORFEST.

Dvojtýždňový program sa začína 6. októbra o 16. h v DK Zrkadlový háj Kyticou pozdravov. Okrem tanečno-zábavných a speváckych popoludní sa seniori môžu tešiť na výstavu prác z dreva, drôtu a slamy od amatérskych umelcov, petangový turnaj, stolnotenisový turnaj o pohár starostu Petržalky, ako aj na spomienkovú návštevu cintorína padlých vojakov v I. svetovej vojne pri bunkri BS8.

Zaujímavosťou programu Seniorfest bude aj humorné spracovanie svadby v podaní petržalských seniorov pod názvom Petržalská svadba, prednáška o našom veľtoku s názvom Danube story – Dunajský príbeh, spojená s premietaním a besedou s autormi filmu a v neposlednom rade Jablkobranie. Petržalka sa tento rok zapája do akcie Jablkové hodovanie, ktoré organizuje Malokarpatské osvetové stredisko v Modre, a to podujatím pod názvom Jablkobranie – čo je oslava úrody jabĺk, plodov práce našich pestovateľov a záhradkárov, ale tiež dobrých kuchárov a gazdiniek, ktoré ovocie vedia chutne spracovať a pripraviť pre tých, ktorí ho majú radi v akejkoľvek forme.

Tohtoročný festival sa koná za podpory Ministerstva kultúry SR.

Vydavateľ: NIVEL PLUS s.r.o., Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava
Redakcia: Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava, email: petrzalskenoviny@gmail.com, tel.: 02/62801182
Šéfredaktorka: Ingrid Jarunková
Inzercia: 0905/273 414, 0905/273 416

Používanie Cookies a podmienky pre spracovanie osobných údajov: kliknite SEM.
Všeobecné obchodné podmienky