INZERCIA +421 905 273 414, +421 905 273 416

Kreslo pre hosťa

Kreslo pre hosťa

Naša mestská časť sa rozhodla spestriť seniorom ich voľný čas ďalším zaujímavým podujatím. „Rozhodli sme sa, že v denných centrách vytvoríme priestor na pravidelné stretnutia so zaujímavými ľuďmi. Tešíme sa na ich názory, pohľady na dianie okolo nás a na šírenie pozitívnych myšlienok a životných posolstiev, ktoré, verím, budú zaujímavou inšpiráciou pre nás všetkých,“ povedala Alena Podmajerská zo sociálneho oddelenia MÚ.
Prvý hosťom, ktorý sa posadil do kresla v DC na Vyšehradskej ulici bol spevák Dušan Grúň. Ešte prv, než ho vyspovedala petržalská poslankyňa v úlohe moderátorky Ľudmila Farkašovská, tak hosťa aj seniorov, ktorých sa tu zišiel „plný dom“,potešili svojím vystúpením deti z MŠ Bradáčova a ZŠ Dudova.
No a potom sa už spomínalo a spievalo. Dušan Grúň sa ukázal ako pútavý a vtipný rozprávač, rád sa podelil o svoje zážitky najmä z koncertovania, čo-to prezradil aj na svojich kolegov. Najviac sa však v rozprávaní skloňovala téma z jednej najznámejších Grúňových piesní – Starý rodný dom, téma domova. Seniori boli zvedaví aj na rodný dom Dušana Grúňa, ktorý si rád na svoje rodisko a detstvo zaspomínal. Otázky striedali pesničky. Zahanbiť sa nedali ani členovia Melódie, ktorí sú na Vyšehradskej doma, a ich umenie ocenil aj vzácny hosť. Seniori sa už tešia na ďalšie zaujímavé stretnutie v niektorom z denných centier.

Vydavateľ: NIVEL PLUS s.r.o., Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava
Redakcia: Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava, email: petrzalskenoviny@gmail.com, tel.: 02/62801182
Šéfredaktorka: Ingrid Jarunková
Inzercia: 0905/273 414, 0905/273 416

Používanie Cookies a podmienky pre spracovanie osobných údajov: kliknite SEM.
Všeobecné obchodné podmienky