INZERCIA +421 905 273 414, +421 905 273 416

Nemlčte, ozvite sa!

Nemlčte, ozvite sa!

Nakupovanie cez internet sa stalo výhodným nielen pre tých, čo nemajú čas behať po obchodoch. Zaujímavé je napríklad aj z hľadiska cenovej ponuky. Pre jeho viaceré prednosti ho využíva čoraz viac klientov. Zatieniť ho môže azda iba spôsob jeho dodania, ktoré sprostredkujú kuriérske služby.
„Som pod vašimi oknami, poďte si, prosím, po balík!“ „O päť minút som u vás, môžete ísť pred dom!“
Ak sa vám v telefóne takto ozve kuriér – bez predchádzajúceho upozornenia, ktorý deň v týždni príde, musí vás to nutne rozladiť. V čase objednávky tovaru určite nerátate s tým, že v nasledujúcich dňoch budete sedieť doma a vyčkávať. Napríklad v Banskej Bystrici pošle ráno kuriér správu, že na vašu adresu príde „dnes okolo 14. h“. Dá vám teda šancu zorganizovať si deň tak, aby ste prijatie zásielky bez problémov zvládli.
Keď sme to isté požadovali od (zatiaľ) nemenovanej kuriérskej služby pohybujúcej sa v bielych dodávkach po Bratislave, dostali sme opakovane odpoveď, že na rozosielanie správ či telefonické oznámenie vopred „nemajú čas“. Slovný duel napokon vyústil do vyhrážky zo strany kuriérskej služby, že ak sa vám to ako klientovi nepáči „vaše mobilné číslo si poznačím a zásielku pre vás na budúce ani nepreberiem“. Nuž, možno si onen „ochotný“ mladý muž neuvedomil, že si pod sebou práve začal píliť konár.
Ak máte aj vy podobnú skúsenosť, nenechajte si ju pre seba. Informujte o nej dodávateľa, ktorý má možnosť zvoliť si iného kuriéra. Na Slovensku je ich už dosť.

Vydavateľ: NIVEL PLUS s.r.o., Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava
Redakcia: Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava, email: petrzalskenoviny@gmail.com, tel.: 02/62801182
Šéfredaktorka: Ingrid Jarunková
Inzercia: 0905/273 414, 0905/273 416

Používanie Cookies a podmienky pre spracovanie osobných údajov: kliknite SEM.
Všeobecné obchodné podmienky