INZERCIA +421 905 273 414, +421 905 273 416

Ako som piekla

Ako som piekla

Pokazil sa mi mlynček na orechy. Žiaden mixér, ale staré dobré strúhadlo s kľukou. A išli Vianoce. Ako pomeliem orechy na recept zo zelenej písanky po mame? Orechové štangličky s bielkovou do ružova upečenou glazúrou na vrchu voňajú Vianocami – no, azda tento rok nebudú?

Brúsila som po internete a hľadala mlynček. Ponúk bolo veľa – vybrala som si. Ktovie, prečo sa mi zapáčila firma z Čiech. Čakám týždeň, čakám dva, kuriéra nikde. Urgovala som mailom, žiadna odpoveď. A upečené štangličky už mali byť uložené v dóze. Po urgenciách mi dovozca oznámil, že toho majú pred Vianocami veľa…

Napálená som chcela zrušiť objednávku, ale to vraj bez zaúčtovaného storna nejde. Oželela som teda pár eur, všetko zrušila a našla inú firmu. Zo Slovenska, z Michaloviec. Napísala som, objednala a dovozca sa ozval okamžite. Vedela som presne, čo sa s mojou objednávkou práve deje.

Kontrolovala som mailovú poštu – a tu sa mi objaví dotazník od tej nespoľahlivej firmy: ako som vraj spokojná s objednanou službou. Nahnevane som klikla najhoršie hodnotenie, a asi aby si moju nespokojnosť česká firmy užila, poslala dotazník ešte raz. Tak som klikla ešte raz! No môj mlynček bol už na ceste. V určený deň sa mi ozval kuriér, dohovorili sme si hodinu, kedy balíček dopraví a prišiel takmer na minútu! Rozbalila som škatuľu, podľa návodu mlynček umyla a hneď pomlela natlčené orechy. Fungoval ako u mojej mamy v čase môjho detstva! Niet nad spomienku.

Ale aby tie štangličky neboli také sladké – ozval sa mi odosielateľ: že mi vybrali ešte lepší model strúhadla, a ja im dám za to najhoršie hodnotenie…

Ten druhý dotazník bol totiž od firmy, ktorá moju objednávku splnila úplne bezchybne. A ja som v chvate a hneve nevedomky ublížila nevinnému.

Poučenie: nie dvakrát meľte, ale dvakrát čítajte maily, aj keď máte rozpálenú rúru a v nej orechové štangličky. Radšej nech sa pripália, ako by ste prepálili svoje hodnotenie. Ako sa to stalo mne. Na škodu firmy Kuchynka Ninka a Verona. Ktorú týmto všetkým odporúčam.

Vydavateľ: NIVEL PLUS s.r.o., Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava
Redakcia: Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava, email: petrzalskenoviny@gmail.com, tel.: 02/62801182
Šéfredaktorka: Ingrid Jarunková
Inzercia: 0905/273 414, 0905/273 416

Používanie Cookies a podmienky pre spracovanie osobných údajov: kliknite SEM.
Všeobecné obchodné podmienky