INZERCIA +421 905 273 414, +421 905 273 416

Cyklostojany zvyšujú atraktivitu cyklodopravy

Cyklostojany zvyšujú atraktivitu cyklodopravy

Petržalka rozšírila možnosti služieb pre cyklistov. Koncom minulého roka získala peniaze od Raiffeisen banky vďaka čomu je v Petržalke 15 nových uzamykateľných cyklistických stojanov. Niet pochýb, že ich ocenia hlavne tí, ktorí poznajú výhody presunu bicyklom. Hlavne, ak sú rozmiestnené pri miestach, ktoré obyvatelia navštevujú najčastejšie, ako napríklad na Haanovej pri Bytovom podniku, pri Domoch kultúry Vígľašská a Zrkadlový háj, pri Športovej hala na Wolkrovej, pri ArénaeS Gym na Gercnerovej či pred tromi pobočkami miestnej knižnice. „Týmto projektom sme sa chceli Petržalčanom a návštevníkom mestskej časti postarať o bezpečné odstavenie bicyklov v nových uzamykateľných cyklistických stojanoch, a práve na frekventovaných miestach,“ približuje zámer Vladimír Bajan, starosta Mestskej časti Bratislava-Petržalka.

V Petržalke, pred budovami občianskej vybavenosti a verejnými inštitúciami cyklistom slúži 15 uzamykateľných cyklistických stojanov zabezpečených projektom za 2 000 eur.

 

  • gabi

    to, ze tieto stojany zvysuju atraktivitu cyklodopravy si asi myslia iba ti, co ich navrhli a najma ti, ktori na ich instalacii zarobili
    pre DK Zrkadlovy je toez jeden, no este nikdy pri nom nebol ziaden bicykel
    mozno ak si tam zacneme bicykle odkladat, zvysime atraktivitu pre cyklozlodejov
    vsak dnes si bicykel na ulici odvazi zanechat iba dobrodruh

Vydavateľ: NIVEL PLUS s.r.o., Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava
Redakcia: Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava, email: petrzalskenoviny@gmail.com, tel.: 02/62801182
Šéfredaktorka: Ingrid Jarunková
Inzercia: 0905/273 414, 0905/273 416

Používanie Cookies a podmienky pre spracovanie osobných údajov: kliknite SEM.
Všeobecné obchodné podmienky