INZERCIA +421 905 273 414, +421 905 273 416

Za kolegom a priateľom …

Za kolegom a priateľom …

V našom živote sa vyskytnú udalosti, na ktoré nie sme nikdy dostatočne pripravení, neočakávame ich, často si ich ani nepripúšťame. Napriek tomu sú tu …

Takou udalosťou je aj náhly odchod dlhoročného kolegu, manžela, otca a priateľa Ing. Dušana Vávru. Stretávanie s ním sa stalo prirodzenou a dlhoročnou neoddeliteľnou súčasťou života aj pre mňa, mojich kolegov z petržalskej samosprávy, ale aj pre širokú verejnosť, s ktorou rád prichádzal do kontaktu pri plnení si svojich povinností či už pri výkone funkcie vicestarostu, poslanca a neskôr zamestnanca mestskej časti Bratislava-Petržalka.

Moje stretnutia a rozhovory s ním boli presne také, ako bol aj jeho život: nekonfrontačné, vecné, ale o to intenzívnejšie a úprimnejšie. Budeš nám preto, Dušan, veľmi chýbať. Bude nám chýbať Tvoj úsmev, Tvoja skromnosť a Tvoja ľudskosť. Musíme si, žiaľ, zvyknúť, že už nič z toho nebude súčasťou nášho každodenného života.

Viem, že v tejto smutnej chvíli ťažko hľadať slová útechy pre najbližšiu rodinu a predovšetkým pre manželku, dcéru a dvoch synov, pre ktorých je odchod milovaného otca a manžela najbolestnejší. Nech je pre nich aspoň malou útechou skutočnosť, že spomienka na ich najbližšieho zostane pevne zakorenená nielen v mojom srdci, ale aj v srdciach mnohých Petržalčanov.

Česť jeho pamiatke!

Vlado Bajan

 

  • Kamarat

    Bol to velky a vynimocny clovek, ktory rozplakal mnoho ludi, ale jeho laska a sila nas spaja. Cest jeho pamiatke

Vydavateľ: NIVEL PLUS s.r.o., Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava
Redakcia: Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava, email: petrzalskenoviny@gmail.com, tel.: 02/62801182
Šéfredaktorka: Ingrid Jarunková
Inzercia: 0905/273 414, 0905/273 416

Používanie Cookies a podmienky pre spracovanie osobných údajov: kliknite SEM.
Všeobecné obchodné podmienky