INZERCIA +421 905 273 414, +421 905 273 416

Prvý deň na plavárni

Prvý deň na plavárni

Bude nával, nebude? Prídu ľudia, neprídu? Takéto otázky si kládli pred 5. septembrom pracovníci petržalskej plavárne. Obavy boli zbytočné, už pred šiestou čakali na otvorenie prví plávaniachtiví návštevníci. Predpoludním prišli najmä mamy s deťmi a seniori, popoludní pribúdalo „dospelákov“.

plaváreň

Plaváreň prišli otestovať aj futbalisti FC Petržalka akadémia a veľmi si pochvaľovali. Večer po pol ôsmej ešte prichádzali ľudia, ktorým nebolo zaťažko kúpiť si lístok na 150 minút, hoci ho nemohli stihnúť využiť. Jednoducho chceli byť na plavárni až do samého konca. A – neboli sami. O pol deviatej bola plaváreň ešte takmer plná. V prvý deň oficiálnej prevádzky si prišlo zaplávať alebo si len tak oddýchnuť v relaxačnom bazéne 200 ľudí. „Už som sa nevedela dočkať! S výstavbou plavárne som si užila aj prach, aj hluk, lebo bývam hneď vedľa, ale výsledok stojí za to! Určite budem patriť k ´štamgastom´,“ povedala jedna z návštevníčok.

plavaren

Najviac sa však vyšantili decká. Niektorým na sloníkovej kĺzačke musel pomôcť plavčík, no na všetkých bolo vidno, že si to užívajú. „Dcéru som odtiaľto vôbec nevedela dostať. Behala medzi bazénom a detským kútikom a nie a nie odísť,“ prezradila mladá mamička. Pochvaľovali si aj plavci. „Myslel som si, že v bazéne bude viac ľudí, ale bolo ich tak akurát , aby sa plávalo pohodlne. Aj teplota vody mi vyhovuje, je super, že sú tu ležadlá, aj pitné fontánky,“ vyslovil sa jeden z nich.

No a my plavárni želáme len samých takýchto spokojných návštevníkov.

Vydavateľ: NIVEL PLUS s.r.o., Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava
Redakcia: Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava, email: petrzalskenoviny@gmail.com, tel.: 02/62801182
Šéfredaktorka: Ingrid Jarunková
Inzercia: 0905/273 414, 0905/273 416

Používanie Cookies a podmienky pre spracovanie osobných údajov: kliknite SEM.
Všeobecné obchodné podmienky