INZERCIA +421 905 273 414, +421 905 273 416

Originálna kaviareň s posolstvom

Originálna kaviareň s posolstvom

Čo by ste povedali na osviežujúcu bylinkovú limonádu servírovanú v príjemnom prostredí terasy uprostred zelene, ktorej kúpou podporíte dobrú vec? Personál je tam veľmi príjemný a ich práca ich skutočne baví. Vyskúšajte – od prvej júlovej soboty je otvorená kaviarnička Lepšosvetko na Osuského ulici.

Úžasné miesto, ktoré spája relax so vzájomnou pomocou. Letná terasa vám ponúka možnosť oddýchnuť si pri dobrej šálke kávy, čaju alebo len tak sa porozprávať s priateľmi pri originálnej limonáde vyrábanej z domácich byliniek. Kaviarnička Lepšosvetko je chránenou dielňou. V súčasnosti je v nej zamestnaných osem klientov s mentálnym postihnutím pod odborným dohľadom pracovných asistentov z n.o. Lepší svet. Nádhernú terasu zdobí nábytok a výrobky, ktoré vyrobili klienti v rámci terapií.

kaviarnicka (n.o. Lepsi svet)

Chránená dielňa kaviarnička Lepšosvetko vznikla ako možnosť pre ľudí s mentálnym postihnutím realizovať sa vo svete práce. Poskytla im možnosť hlbšie poznať, čo obsahuje práca čašníka a umožnila častejšiu vzájomnú komunikáciu klientov s mentálnym postihnutím s intaktnou spoločnosťou. Projekt kaviarničky pomáha ukázať, že aj napriek svojmu znevýhodneniu je u nich veľká snaha zodpovedného, kvalitného, pracovného nasadenia a svoju prácu si plnia čo najkvalitnejšie, s dobrým a úprimným srdcom, neopísateľnou radosťou z práce a veľkou chuťou do života. Kaviarničku Lepšosvetko nájdete na Osuského 8, otvorenú denne pondelok-nedeľa od 9. do 21. hodiny.

(md)

Vydavateľ: NIVEL PLUS s.r.o., Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava
Redakcia: Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava, email: petrzalskenoviny@gmail.com, tel.: 02/62801182
Šéfredaktorka: Ingrid Jarunková
Inzercia: 0905/273 414, 0905/273 416

Používanie Cookies a podmienky pre spracovanie osobných údajov: kliknite SEM.
Všeobecné obchodné podmienky