INZERCIA +421 905 273 414, +421 905 273 416

Dom kultúry Lúky má nové toalety

Dom kultúry Lúky má nové toalety

Mestská časť Petržalka v týchto dňoch odovzdala do užívania dámske a pánske toalety v Dome kultúry Lúky. Urobila tak po prísľube starostu občanom, ktorí sa rekonštrukcie dožadovali. „Mrzí ma, že tzv. solidaritou s malými mestskými časťami, ktorá nadobúda charakter výpalného, prichádza Petržalka ročne o viac ako 600 tisíc eur, ktoré by sme vedeli využiť práve na údržbu a zveľaďovanie nášho majetku. My si na opravy škôl a rekonštrukcie kultúrnych domov musíme brať úvery,“ skonštatoval starosta Vladimír Bajan.

V súčasnosti petržalská samospráva finišuje aj s prípravnými prácami pri opravách, ktoré čakajú Dom kultúry Zrkadlový háj. Počas letných mesiacov mestská časť zabezpečí výmenu okien, opravu elektroinštalácie a strechy, čím sa znížia aj prevádzkové náklady budovy. Návštevníci sa zrekonštruovaného kultúrneho stánku dočkajú v septembri.

Toalety DK Luky (2)

Petržalka pokračuje aj s rekonštrukciami schodísk a bytových terás. Aktuálne už pracovníci dodávateľskej firmy začali s opravou schodiska na Pečnianskej ulici. V prípade priaznivého počasia sa obyvatelia po novom schodisku môžu prejsť už o dva týždne. Petržalka v tomto roku zrekonštruuje aj ihriská pre staršiu mládež, v pláne sú ihriská na Jasovskej, ktoré vybrali obyvatelia, na Topoľčianskej, Bradáčovej, Medveďovej a Mánesovom námestí. Rekonštrukciami prejdú aj niektoré budovy škôl, a to počas prázdninového obdobia, aby bol čo najmenej narušený vyučovací proces.

Vydavateľ: NIVEL PLUS s.r.o., Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava
Redakcia: Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava, email: petrzalskenoviny@gmail.com, tel.: 02/62801182
Šéfredaktorka: Ingrid Jarunková
Inzercia: 0905/273 414, 0905/273 416

Používanie Cookies a podmienky pre spracovanie osobných údajov: kliknite SEM.
Všeobecné obchodné podmienky