INZERCIA +421 905 273 414, +421 905 273 416

Ad: A drôty – PREČ!

Ad: A drôty – PREČ!

No a je to! Opäť ide o prehodnocovanie projektov? Tak toto je už ozaj u nás na hlavu! Nič iné nepočujeme, len nové a nové projekty, na tieto sa vyhodia peniaze a zapadnú prachom. Od vyriešenia dopravy v Petržalke až po prestavbu elektrického vedenia. Aby sa tieto veci nedali uviesť do života za jednu generáciu, tak to už je veľmi silná káva!!

ZSE, ktorá nie je až tak chudobná spoločnosť, má neustále výhovorky, ale aj preto, lebo naši zástupcovia nie sú dostatočne dôslední a erudovaní vo vyjednávaní s podnikateľmi, v udeľovaní podmienok. Ide o ZSE, ale aj o prípady, ako umožnenie postaviť Medissimo na najlukratívnejšej časti Veľkého Draždiaka, zruinované tenisové kurty – odvtedy, ako došlo k tejto výstavbe na brehu jazera. Teraz tam rastie tráva – „dobrá“ tak akurát pre alergikov. Je tam neporiadok, ktorý žiadnemu životnému prostrediu neprekáža. Čo keby aj Medissimo a Slovintegra prispeli a pridali sa k Dalkii, veď majú Petržalčanom čo vracať…

A keď si ku všetkému ešte predstavíte hausboťákov, ich aktivity v chránenom území s požehnaním štátnej spoločnosti, ich džípy, audiny, beemvéčka, ktoré sa ženú po hrádzi a cyklisti, korčuliari odskakujte z cesty – lebo ideme my!

Roky neriešené odpadové hospodárstvo, keď naša jediná záchrana sú EÚ-zákony, ktoré azda dotlačia aj našich kompetentných k činnosti, aj keď doteraz ich len odsúvali na ďalšie roky….

Ďakujem Petržalským novinám za informovanosť a aj za nádej, že pod verejnou kontrolou by sa mohlo niečo pozitívne udiať aj u nás!

Vydavateľ: NIVEL PLUS s.r.o., Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava
Redakcia: Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava, email: petrzalskenoviny@gmail.com, tel.: 02/62801182
Šéfredaktorka: Ingrid Jarunková
Inzercia: 0905/273 414, 0905/273 416

Používanie Cookies a podmienky pre spracovanie osobných údajov: kliknite SEM.
Všeobecné obchodné podmienky