INZERCIA +421 905 273 414, +421 905 273 416

Zdravé dobroty

Zdravé dobroty

V druhý októbrový utorok zavládla v našej materskej škole pravá jesenná atmosféra. Nielenže sme si pospevovali piesne s jesennou tematikou a recitovali básničky o jabĺčkach, hruškách, gaštanoch, ale sme si našu MŠ aj vyzdobili a prevoňali. Čím vyzdobili? No predsa v každej triede pracovali deti s listami, gaštanmi, deti zhotovovali šarkanov. Tieto práce nám zdobia triedy a šatne, šarkany nám poletujú v hale.

V spolupráci s rodičmi sme urobili výstavku plodov zo záhrady. Ráno rodičia doniesli rôzne ovocie a zeleninu a šikovné ruky detí a pani učiteliek dokázali vytvoriť z plodov rôzne postavičky. Tak sa napríklad hruška zmenila na myšku, jabĺčko na ježka. Z uhorky bol autobus a tekvička dostala kučeravé vlasy zo šalátu a na všetko pozerala krásnymi hroznovými očkami. Výstavka bola krásne farebná, nápaditá a deti z nej nevedeli odtrhnúť oči.

jesenná výstava v MŠ

Šikovné mamičky priniesli do MŠ Ševčenkova 35 rôzne dobroty v podobe koláčikov z jabĺk, gaštanov a rôzne nátierky. Striedali sa tu rôzne chute ovocia aj zeleniny a všetko to krásne voňalo jeseňou.

V popoludňajších hodinách sa v spoločných priestoroch MŠ konala ochutnávka týchto dobrôt. Zúčastnili sa jej nielen deti, ale aj rodičia, pani učiteľky. Bolo úžasné sledovať radosť a nadšenie detí aj rodičov. To bola hlavne odmena pre pani učiteľky, ktoré túto akciu zorganizovali. Všetkým pani učiteľkám, ktoré sa podieľali na tomto krásnom popoludní, rodičom aj deťom patrí veľké ďakujem.

 

Vydavateľ: NIVEL PLUS s.r.o., Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava
Redakcia: Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava, email: petrzalskenoviny@gmail.com, tel.: 02/62801182
Šéfredaktorka: Ingrid Jarunková
Inzercia: 0905/273 414, 0905/273 416