INZERCIA +421 905 273 414, +421 905 273 416

Dobre bolo, veselo…

Dobre bolo, veselo…

V exteriéri na terase našej ,,gessayky“ sa nám predstavili naši malí škôlkari s pekným programom ku Dňu matiek. Tentoraz spolu s nimi vystúpili aj seniori z denného centra na Osuského ulici. Po krátkom úvode pani riaditeľky a detí v krojoch nám najstarší účinkujúci zaspievali zopár ľúbezných pesničiek. Okrem potlesku si odniesli aj malý darček, ktorý pripravili šikovné rúčky detí. Potom sa ,,terasové“ javisko zaplnilo púpavami a tulipánmi na hlávkach prváčikov. So svojimi učiteľkami nám zaspievali, zatancovali a rozjasnili naše tváre. Po nich nasledovali ďalšie triedy so svojím programom. Každé číslo sme odmenili bohatým potleskom. Fotili sme, kamerovali a obdivovali smelé výkony našich ratolestí. Vystupovanie pred veľkým publikom si vyžaduje veľkú dávku odvahy.

Na záver sa predviedol škôlkarsky folklórny súbor s krátkou ukážkou z ich tvorby. Pani učiteľka Danka im pri tom hrala do rytmu na harmoniku. ,,Zahrali sme sa“ na koníka, na žobráka, na zlatú bránu, na vtáčiky, na medveďa a ďalšie hry. Dobre bolo, veselo, zabavili sme sa. Klobúk dolu pred obetavou a trpezlivou prácou učiteliek pod taktovkou riaditeľky Ferenčíkovej.

Každá mamička dostala od svojho miláčika darček, vyrobený z lásky k nám. Plní zážitkov z vydareného podujatia sme sa rozlúčili. Už teraz sa tešíme na ďalšiu akciu na záver školského roku, ktorú chystajú budúci školáci.

Vydavateľ: NIVEL PLUS s.r.o., Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava
Redakcia: Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava, email: petrzalskenoviny@gmail.com, tel.: 02/62801182
Šéfredaktorka: Ingrid Jarunková
Inzercia: 0905/273 414, 0905/273 416

Používanie Cookies a podmienky pre spracovanie osobných údajov: kliknite SEM.