INZERCIA +421 905 273 414, +421 905 273 416

Nuda počas prázdnin nehrozí

Nuda počas prázdnin nehrozí

Pre petržalské deti pripravili Kultúrne zariadenia Petržalky aktívny prázdninový program. Vo všetkých troch kultúrnych stánkoch sú pripravené bohaté súťažné, zábavné aj tvorivé podujatia. Na prázdninujúce deti nezabudla ani petržalská knižnica a obohatila aktívny prázdninový program o ďalšie zaujímavé činnosti v detských pobočkách. Pre tých akčnejších je tu denný športový tábor. 

prazdniny, deti

V DK Zrkadlový háj sú pripravené aktivity pre deti od 6 rokov. Za jedno euro si vyskúšajú patchwork, servítkovú techniku aj stolný tenis. Stačí prísť o desiatej a počas nasledujúcich dvoch hodín stráviť aktívne predpoludnie. Jarný prázdninový program pripravil aj DK Lúky. Od pondelka do piatka vždy od ôsmej do druhej je k dispozícii stolnotenisový stôl, stačí si priniesť rakety, loptičky a dobrú náladu. Utorok – od desiatej do dvanástej – bude patriť súťažiam v športových hrách pre školákov. Vo štvrtok o deviatej je zraz na prázdninovú turistickú prechádzku a v piatok si divadlo DADABOJA pripravilo Rozprávku o Jasietke. Každý prázdninový deň od desiatej do dvanástej sú v CC Centre pripravené prázdninové dielničky  – výtvarno-keramické aktivity pre prázdninujúce deti už od 5 rokov spolu so šikovnými animátorkami. Za symbolické vstupné dve eurá si deti namaľujú draka, vymodelujú veselé zvieratká a budú čarovať s voskom aj papierom.

prazdniny, deti, korčulovanie

Aj Miestna knižnica Petržalka pripravila vo všetkých detských pobočkách prázdninový program. Každý deň od 10.00 do 11.00 h sa žiaci môžu zabaviť pri čítaní z detských kníh, hľadaním odpovedí na jednoduché aj zložité otázky, hraním spoločenských hier alebo aj lúštením hlavolamov a krížoviek. Čítanie z knihy Moniky Kompaníkovej – Hlbokomorské rozprávky v pobočke Furdekova spojili knihovníci s premietaním skutočného sveta pod morskou hladinou. V pobočkách Vavilovova 24 a Vavilovova 26 zas žiakom pomôžu s domácimi úlohami aj s vypracovaním školských projektov. Viac informácií na www.kniznicapetrzalka.sk.

deti, hlina, tvorivá dielňa

Petržalka počas prázdnin nezabudla ani na športovanie  a vo vynovenom športovom areáli ZŠ Tupolevova ponúka v spolupráci s BENITÍMOM päťdňový tábor pre deti vo veku od 7 až do 15 rokov. Denne od 7.30 do 17.00 h pripravili profesionálny tréneri a animátori bohatý program – sánkovačku na Kolibe, bowling v novej bowlingovej hale, možnosť zatrénovať si so šermiarmi STU Slávia, snow art sprejovačku, bobovačku a stavanie iglu. Vyskúšajú si a zoznámia sa s florbalom, judom, parkourom,  kin ballom, lezením na lezeckú stenu a pripravený je aj airsoft turnaj a nerf súboj. Dievčatá okrem športových tréningov určite zaujmú aj tanečné tréningy – street dance, latino a disco – spolu s nacvičením choreografie a natočením tanečného klipu so všetkým, čo k tomu patrí: make up, kostýmy, scenár, hudba, réžia. V prípade nepriaznivého počasia sú k dispozícii 3 profesionálne telocvične a herne. Viac informácií na www.benitim.sk

 

Vydavateľ: NIVEL PLUS s.r.o., Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava
Redakcia: Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava, email: petrzalskenoviny@gmail.com, tel.: 02/62801182
Šéfredaktorka: Ingrid Jarunková
Inzercia: 0905/273 414, 0905/273 416

Používanie Cookies a podmienky pre spracovanie osobných údajov: kliknite SEM.
Všeobecné obchodné podmienky