INZERCIA +421 905 273 414, +421 905 273 416

Športové divadlo na Dunaji

Športové divadlo na Dunaji

Už v nedeľu 26.6. sa na Dunaji predstaví elita slovneských vodných športov. V samotnom srdci Bratislavy, pred budovou Eurovea, budú návštevníci sledovať majstrovské exhibície na vode. A ak ste majiteľom motorového člna, môžete mať skutočne exkluzívny výhľad.

Na podujatí RIVER SHOW 2016 sa predstavia športové formáty ako Mário Lamy, majster sveta vo vodnom skútri, Vladimír Slaný ml. trojnásobný majster Slovenska v rýchlostných vodných formulách, mladý talent Vladimír Lang, dvojnásobný majster Európy vo wakeskatingu a top wakeboardisti zo Slovenska i zahraničia.

Divácky silný zážitok sľubuje Mário Lamy , ktorému patrí niekoľko titulov majstra Slovenska vo viacerých kategóriách, prvé priečky Európskeho pohára Alpen Adria Cup i majstrovstiev Maďarska.  Okrem titulu majstra Európy, má v svojej zbierke zlato z majstrovstiev sveta vo vodných skútroch v kategórii Limited z roku 2012.

Tešiť sa môžeme aj na mladého reprezentanta Slovenska vo vodnom motorizme Vlada Slaného ml. Sedemnásťročný pretekár pôsobí v tíme KV MAŠK Inter Bratislava, je trojnásobný Majster Slovenska v kategórií Formula Future a pretekár Majstrovstiev Sveta v kategórií Formula Future v Taliansku, Nemecku, či Českej republike. Na River Show predvedie exibíciu na rýchlostnej formule, ktorá je jediným takýmto špeciálnym plavidlom svojho druhu z odľahčeného materiálu na Slovensku.

Exhibície na rieke sú súčasťou II. ročníka RIVER SHOW, ktorá chce život v Bratislave vrátiť späť na Dunaj a jeho brehy. Pod organizáciu sa okrem agentúry Cherry&Cherry, autorsky podpísal aj najúspešnejší slovenský reprezentant v najvyššej kategórií vodných formúl F1 H20 Tomáš Čermák. Dvojnásobný majster sveta, trojnásobný vicemajster sveta, dva krát druhý vicemajster sveta a  absolútny víťaz najťažšieho vytrvalostného preteku na svete 24-hodinovky v Rouen.

  Na nedeľnom podujatí čakajú na návštevníkov aj aktivity pre deti, módne prehliadky značky GAASTRA a výstava jácht. O 15:00 prebieha na rieke pred Euroveou stretnutie motorových člnov a jácht spojené so spanilou jazdou, do ktorej sa môžu zapojiť všetci milovníci plavby, ktorí strážia pod kapotou viac ako päť koní. Akcia je spojená s podporou turizmu na Dunaji na trase Bratislava – Hainburg a tiež s otvorením RIVER SHOW BOAT CLUBU. Medzi posádkami bude aj formácia Moja reč a Majk Spirit, ktorá tu natočí videoklip k skadbe „Všetko OK“.

Výťažok z predaja papierových lodičiek pri fontáne, je od RIVER SHOW venovaný na podporu športovej kariéry Filipa Graňa, ktorý napriek Downovmu syndrómu víťazí na súťažiach vo westernovom jazdectve aj nad zdravými rovesníkmi. Vo svojej zbierke má 16 víťazstiev, 6 druhých a 10 tretích miest na súťažiach doma i vo svete, vrátane víťazstva na Special Olympics Games v  Los Angeles. Filip je historicky našim prvým cowboyom so zlatom z olympiády.

 

Nad RIVER SHOW 2016 prevzal záštitu aj primátor Hl. Mesta SR, starostovia MČ Staré mesto a MČ Ružinov. Hlavným strategickým partnerom sú Verejné prístavy, a.s.

 

 

 

Vydavateľ: NIVEL PLUS s.r.o., Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava
Redakcia: Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava, email: petrzalskenoviny@gmail.com, tel.: 02/62801182
Šéfredaktorka: Ingrid Jarunková
Inzercia: 0905/273 414, 0905/273 416

Používanie Cookies a podmienky pre spracovanie osobných údajov: kliknite SEM.
Všeobecné obchodné podmienky