INZERCIA +421 905 273 414, +421 905 273 416

RIVER SHOW prinesie život na Dunaj

RIVER SHOW prinesie život na Dunaj

Už 26. júna sa zvíria hladiny Dunaja pri 2.ročníku veľkolepej akcie “RIVER SHOW”. Výstava luxusných lodí a jácht,  adrenalínové exibície top športovcov, módne prehliadky, či zaujímavé prednášky sľubujú zážitok, nielen  fanúšikom vodných športov.

Podujatie, pod záštitou primátora Bratislavy, čoskoro zaplní nábrežie pri obchodnom centre Eurovea Galleria. V poslednú júnovú nedeľu od 12:00 si budete môcť zblízka pozrieť výstavu luxusných lodí, či športové exhibície na vode. Okrem top jazdcov wakesurfingu a wakeboardingu, predvedie jazdu na rýchlostnom skútri Mário Lamy, ktorému patrí niekoľko titulov majstra Slovenska vo viacerých kategóriách, prvé priečky Európskeho pohára Alpen Adria Cup i majstrovstiev Maďarska. Vo svojej zbierke má titul majstra Európy a majstra sveta, takže si našu pozornosť určite zaslúži.

lamy

Tešiť sa môžeme aj na mladého reprezentanta Slovenska vo vodnom motorizme Vlada Slaného ml. Tento sedemnásť ročný pretekár pôsobí v tíme KV MAŠK Inter Bratislava je trojnásobný Majster Slovenska v kategórií Formula Future a pretekár Majstrovstiev Sveta v kategórií Formula Future v Taliansku, Nemecku, či Prahe. Na River Show predvedie exibíciu na rýchlostnej formuly z moderných, odolných a odľahčených materiálov, ktoré je jediným špeciálnym plavidlom, tohto druhu na Slovensku.

Vladimir_Slany_ml

Medzi výstavné kusy lodí bude zaradený aj absolútny vrchol pre nadšencov wakesurfingu a to exkluzívny športový model MasterCraft X46, ktorý vďaka svojmu dizajnu a konštrukcii vytvára ideálne surfovacie vlny. K dispozícií budú nielen výstavy štvorkoliek, skútrov a lodí centra vodných športov Imidjex, ale aj sklenené diela so zlatom a platinou od Gordana Glass.

Podvečer spríjemnia atmosféru adrenalínového Dunaja spevácke vystúpenia Anity Soul, Anabely Mollovej, Miky Ozuky, či iných umelecov a nebude chýbať aj fashion show jachtárskej značky GAASTRA.

Pod tento “štýlový” návrat života na Dunaj, ktorému dodáva imidž luxusné šampanské Moet&Chandon sa autorsky podpisuje eventová agentúra Cherry&Cherry a jeden z najväčších úspechov slovenského športu Tomáš Čermák, dvojnásobný majster sveta, trojnásobný vicemajster sveta, dva krát druhý vicemajster sveta a  absolútny víťaz najťažšieho vytrvalostného preteku na svete 24-hodinovky v Rouen /www.tomascermak.sk/.

A79A6348

Okrem primátora mesta Bratislavy Iva Nesrovnala,  podporili 2. ročník ako strategický partner Verejné prístavy, a.s., ktoré zabezpečujú prípravy a realizácie výstavby verejných prístavov na území Slovenska,  spolu so spracovaním dlhodobých a krátkodobých koncepcií ich rozvoja. Návštevníkom predstavia nielen svoju činnosť, ale aj plány, ktoré by mali prispieť k skvalitneniu života na rieke.

Počas dňa budú prebiehať inšpiratívne prednášky o ochrane, ale aj histórii  a perspektívach rieky Dunaj, ktoré  prednesie Asociácia bratislavských vodáckych klubov, Bratislavský okrášľovací spolok, NATUR-PACK so Zelenou hliadkou a Verejné prístavy, a.s.. Svoju činnosť predstaví aj ďaľší významný partner – Slovenský zväz vodného motorizmu, ktorý sa môže pochváliť skutočne hviezdnymi členmi. Napokon medzi nich patrí aj svetovo najúspešnejší jazdec na vodnom skútry – Mário Lamy (LamyJetTeam), ktorého uvidia návštevníci RIVER SHOW naživo. Okrem programu pre dospelých budú pripravené atrakcie pre najmenších, ako viazanie lodných uzlov a iné lodnícke aktivity v spoluprácii s dennétábory.sk a portálom kamsdetmi.sk.

River Show ani v druhom ročníku nezabúda na chartitatívny rozmer. Tentoraz svojim výťažkom adresne podporí westernového jazdca na koni Filipa Graňa.  Mladý talent, napriek Downovmu syndrómu, súťaži so zdravými rovesníkmi. Víťazí nielen na Slovensku, ale reprezentuje nás aj vo svete. Je to dôkaz, že ak sa spojí talent so silným odhodlaním, neexistujú limity. Verejnosť kúpou papiera na podujatí a symbolickým skladaním loďky, prispeje, aby mohol ďalej súťažiť so svojou talianskou kobylkou “Lady Safari”.

Príďte v nedeľu  26. júna obdivovať krásne jachty, adrenalínové exhibície top športovcov,  fashion show, ale aj myšlienku solidarity a užite si deň spolu s priateľmi a rodinou na druhom ročníku River Show, ktorá vracia život v Bratislave na Dunaj!

 

 

Vydavateľ: NIVEL PLUS s.r.o., Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava
Redakcia: Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava, email: petrzalskenoviny@gmail.com, tel.: 02/62801182
Šéfredaktorka: Ingrid Jarunková
Inzercia: 0905/273 414, 0905/273 416

Používanie Cookies a podmienky pre spracovanie osobných údajov: kliknite SEM.
Všeobecné obchodné podmienky