INZERCIA  +421 905 273 414, +421 905 273 416

Výborný Zahradník na zápasníckej žinenke

Výborný výsledok v prvom kole oblastnej žiacke lige zápasenia dosiahol Lukáš Zahradník zo zápasníckeho krúžku ZŠ Černyševského. Vyhral všetky zápasy a skončil v kategórii mladších žiakov v hmotnosti do 68 kg na 1. mieste. Richard Grünföld obsadil v hmotnosti do 62 kg 3. miesto.

Štartovala aj kategória prípraviek: Marko Bém v hmotnosti 33 kg bez umiestnenia, Richard Prochádzka 44 kg 6. miesto, Denis Tranžík 56kg 3. miesto. Celkove štartovalo 123 pretekárov. Budúcnosť ukáže ako budú chlapci bojovať v ďalších kolách, ako zvládnu chmatovú techniku, psychickú záťaž a ako sa prejaví ich vôľa po víťazstve.

Chlapci štartovali za úspešný zápasnícky klub Dunajplavba Bratislava. Okrem ZK Dunajplavba Bratislava štartujú aj ZK Baník Prievidza, MŠZK Bánovce n/B, ZK Považská Bystrica, ZK Trenčianska Turná, ZK AC Nitra a ZK DAC Dunajská Streda.

Redakcia: Kutlíková 17, 852 50 Bratislava, 02/ 638 352 95, e-mail: petrzalskenoviny@gmail.com
Šéfredaktorka: Gabriela Belanová, Príjem inzercie:0905 273 414, 0905 273 416
Vydavateľ: Mestská časť Bratislava–Petržalka, Kutlíkova 17, 852 50 Bratislava, IČO: 00603201