INZERCIA +421 905 273 414, +421 905 273 416

Z policajného bloku – september 2014

Z policajného bloku – september 2014

Nepriateľ bytoviek

V bytovom dome na Budatínskej ulici si to Michal (32) z Bratislavy najprv na 9. poschodí rozdal s výťahovým zrkadlom a displejom panela obsluhy. Po ľahkom víťazstve sa presunul na 1. poschodie, kde zlikvidoval časť posuvných dverí nákladného výťahu a svoj boj zavŕšil na prízemí rozbitím sklenenej výplne na vchodových dverách. Vlastníci bytov a nebytových priestorov prišli o 798 eur, nepriateľ bytoviek získal ako cenu príslušné obvinenie.

Smrť na koľajach

Medzi železničnou stanicou Bratislava – Petržalka a železničnou stanicou Rusovce zrazil osobný vlak muža, v čase nešťastia neznámej totožnosti, ktorý ležal na koľajisku. Napriek tomu, že rušňovodič použil výstražné znamenie a rýchlobrzdu, nehode zabrániť nedokázal. Podľa ohliadajúceho lekára príčinou smrti boli devastačné zranenia nezlučiteľné so životom.

Dojazdil k súdu

Na Budatínskej ulici dojazdil so svojim autom Range Rover ďalší vodič, ktorý si myslel, že vodičský preukaz je zbytočný prežitok minulosti. Nebolo to tak. Počas kontroly totiž policajti zistili, že Peter (36) z Bratislavy má do novembra 2017 uložený zákaz činnosti viesť motorové vozidlá. Okrem pobytu za policajnými mrežami si vyslúžil aj príslušné obvinenie a nádej byť čo najskôr odsúdený, vďaka tzv. „super rýchlemu konaniu“ až na dva roky.

Mreže pre Martinu

V jednej z predajní odchodného domu na Einsteinovej ulici sa Martina (29) z Bratislavy rozhodla nakúpiť za božskú menu. Pánboh zaplať však zásluhou bdelého člena SBS nefungoval, a tak tovar v hodnote 94 eur zostal na mieste, kým zlodejka, ktorá podobným spôsobom už v minulosti nakupovala, skončila v rukách zákona s vyhliadkou na pobyt za mrežami.

Tipoval so zbraňou

Stávkovú kanceláriu na Nobelovom námestí navštívil nateraz neznámy muž, ktorý si pod hrozbou zbrane vzal 900 eur. Svoj lup si muž strednej postavy v čiernej mikine s kapucňou vložil do čiernej igelitovej tašky a ušiel.

Našli skelet

V opustenej budove na Starohájskej ulici našli pri upratovacích prácach medzi odpadkami kostrové pozostatky osoby neznámej totožnosti.

 

Vydavateľ: NIVEL PLUS s.r.o., Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava
Redakcia: Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava, email: petrzalskenoviny@gmail.com, tel.: 02/62801182
Šéfredaktorka: Ingrid Jarunková
Inzercia: 0905/273 414, 0905/273 416

Používanie Cookies a podmienky pre spracovanie osobných údajov: kliknite SEM.
Všeobecné obchodné podmienky