INZERCIA +421 905 273 414, +421 905 273 416

Hrozivý muž s búchačkou

Hrozivý muž s búchačkou

Mesto na Dunaji – Bratislava. Oficiálné aj výsostne osobné, vnímané a vnímavé pre všetkých, pripravené na politiku i obchod, plné života a všetkého čo s ním prichádza, pripravené objavovať nové lásky, písať nové príbehy. Mesto životných serpentín, vzostupov a pádov.

Náš príbeh je až veľmi prízemný. Nič zvláštne. Dve mladé ženy s praxou v oblasti sexuálnych služieb, z ktorých jedna si zmyslela byť iná. Cestu ako byť neohrozeným akčným hrdinom, dokázať, že som niečo viac ako ty, takú cestu si zvolila Mária (18), keď sa rozhodla zvýšiť svoje zárobky. Baby sú objektom ohrozeným chorobami, drogami, lúpežami, násilnosťami a inými svinstvami, zhodnotila neľahký život dám zo spolku ponúkajúceho lásku na počkanie a začala spriadať plány. Staršia kolegyňa, ktorá ju pred pár rokmi uvádzala do remesla, jej často vravievala: Nezabúdaj! Sebavedomie ženy vždy záleží na tom, čo má oblečené, ako je našminkovaná. Muž je sebavedomejší, keď má plnú peňaženku alebo pod sakom dobrú búchačku. Všímaj si tých s buksou, prinášajú viac úžitku. Mať moc, ovládať druhého, je krásne. Uvedomila si to, keď po prvýkrát oslovila svoju novú kolegyňu a po prvýkrát dostala požadované. Vtedy to bola stovka, vraj pre ochrancu, ktorý bdie nad bezproblémovou prevádzkou jej kšeftu.

Želmíra (18) prišla do hlavného mesta zo stredného Slovenska. Aj keď nebola predobrazom nevinnosti a mala určité skúsenosti s voľným obchodom, situáciu na novom pôsobisku nemala zmapovanú. Navyše, najstaršej profesii sa chcela venovať len dočasne, niečo si našetriť a odísť domov k rodičom a mladšej sestre, ktorým zaklamala, že v Bratislave má zamestnanie. Mária sa dostala k prvým peniazom ani nevedela ako. Skúsila – vyšlo to. Ako to už býva, s jedlom rastie chuť, a tak Želmíra stále častejšie platila za ochranu, cvakám ako keby som bola víajpí, ohradila sa raz. Musíš platiť, chrániť treba aj tvoju rodinu, oznámila Mária zdesenej Želke, ktorá sa najviac bála, že sa o jej profesii dozvedia rodičia. A tak bola poslušná, či už išlo o príkazy cez telefón alebo osobne, chodila do ulíc pod hrozbou očividného násilia, pretože ak by odmietla ísť na pľac, mohlo by sa jej alebo jej malej sestričke niečo stať. Chodila, aby celkovo za imaginárnu ochranu zaplatila viac ako 1 300 eur.

O tom, či sa Želkina rodina o pracovnom poste ich dcéry dozvedela, vyšetrovací spis pomlčal. A Mária? Tá za mrežami uvažuje, či si predsa len nemala viac všímať tie peňaženky ako muža s búchačkou. Aj keď bol vymyslený.

Vydavateľ: NIVEL PLUS s.r.o., Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava
Redakcia: Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava, email: petrzalskenoviny@gmail.com, tel.: 02/62801182
Šéfredaktorka: Ingrid Jarunková
Inzercia: 0905/273 414, 0905/273 416

Používanie Cookies a podmienky pre spracovanie osobných údajov: kliknite SEM.
Všeobecné obchodné podmienky