INZERCIA +421 905 273 414, +421 905 273 416

Traja muži a kráska

Traja muži a kráska

Bol vlezlýý a otravný jak téévéé reklama na léééky – poznamenal Kiko, vlastným menom Karol (27) a z neznámeho dôvodu sa usmial na policajta. Proti recenzii programu, napriek jeho miernej rečovej dysfunkcii spôsobenej mixom vína a koňaku, muži v uniformách nenamietali. Z informácií v bistre bystro vydedukovali, že reč je o Félixovi (33), hlavnom predstaviteľovi konfliktnej situácie, ktorý ako prvý zaujal miesto v zásahovom vozidle.

V ten novembrový večer sa Félix spolu s Kikom vybrali do ulíc, konkrétne si chceli v solídnom podniku niečo zahryznúť a potom sa uvidí. Pred jedlom sa patrí dať si aperitív, lepšie to šmakuje, aj keď sedíte v nóbl podniku, kde by okrem cien malo šmakovať všetko. Neboli žiadne béčka, a tak niekoľko aperitívov časom zamenili za penivé bublinky. Ja mám Kristove roky, ja mám tridsaťtri, vyhlásil pateticky Félix, čo nemusel, pretože s Kikom boli starí kamoši, ktorí o sebe vedeli všetko a potom aj preto, lebo túto významnú udalosť v živote chlapa pred dvoma dňami oslávili na veľkej párty. Keďže v bistre nesedeli sami, osobná deklarácia bola adresovaná spoločnosti, o čom svedčila aj intenzita prenosu do najzadnejšieho zákutia miestnosti. Erupcia radosti nad sviatkom svojho narodenia sa zmenila na tichý obdiv, keď si Félix všimol pár sediaci o niekoľko stolov ďalej. Tá žena je ozdobou spoločnosti, zaujúkal s pohľadom sústredeným na predmetnú ozdobu, zabalenú v priliehavom oblečení s dominujúcim výstrihom. Očividne išlo o lásku, aj keď dôverné pritúlenia a bozky už boli iniciované aj vypitými pohárikmi. Keď Félixove oči sústredené na bod krásy ani reč jeho tela, ktorému dominovala pestrá mimika, nezabrali, povstal. Pristúpil k dvojici a začal čosi o tom, že sa so slečnou poznajú a tak. Nakoľko kráskin amant Julo (28) nesúhlasil s narušením teritória plného lásky, ostro mu naznačil, aby zmenil azimut. To sa však s porozumením podmaniteľa ženských sŕdc nestretlo, a tak po krátkej a nesrdečnej výmene názorov si vymenili niekoľko kopancov, pár úderov, zvalcovali tri stoly a jedného mladého kelnera, ktorý sa medzi nich dostal nedopatrením. Skôr ako si Julo nedobrovoľne prisadol k policajtom v služobnom aute, stihol inkasovať od partnerky facku s odôvodnením že sa správa ako vagabund. Kiko s policajtmi neodišiel, pretože sa sporu nezúčastnil. A vraj najlepší kamarát!

(V Bratislavskom kraji v roku 2012 zaznamenali policajné štatistiky 116 prípadov trestného činu výtržníctva (SR 924), na základe ktorých bolo trestne stíhaných 116 osôb z ktorých 32 spáchalo čin pod vplyvom alkoholu (objasnenosť 61 %). Tak vraví § 364 Trestného zákona v súvislosti s výtržníctvom: Kto sa dopustí slovne alebo fyzicky, verejne alebo na mieste verejnosti prístupnom hrubej neslušnosti alebo výtržnosti najmä tým, že napadne iného, hanobí štátny symbol, hanobí historickú alebo kultúrnu pamiatku, hrubým spôsobom ruší zhromaždenie občanov alebo priebeh športového alebo kultúrneho podujatia, alebo vyvoláva verejné pohoršenie vykonávaním pohlavného styku alebo vykonávaním sexuálneho exhibicionizmu alebo iných patologických sexuálnych praktík, potrestá sa odňatím slobody až na tri roky. (Okolnosťou podmieňujúcou použitie vyššie trestnej sadzby – odňatie slobody na šesť mesiacov až tri roky – je osobitný motív, závažnejší spôsob konania alebo spáchanie činu v prítomnosti skupiny osôb mladších ako osemnásť rokov.)

Vydavateľ: NIVEL PLUS s.r.o., Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava
Redakcia: Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava, email: petrzalskenoviny@gmail.com, tel.: 02/62801182
Šéfredaktorka: Ingrid Jarunková
Inzercia: 0905/273 414, 0905/273 416

Používanie Cookies a podmienky pre spracovanie osobných údajov: kliknite SEM.