INZERCIA +421 905 273 414, +421 905 273 416

Višňovský ambasádorom HDC Slovakia

Višňovský ambasádorom HDC Slovakia

Aj s podporou niekdajšieho vynikajúceho obrancu Ľubomíra Višňovského či kouča Norberta Javorčíka, známeho z reprezentácie Slovenska do 18 rokov, sa hokejovému diagnosticko-tréningovému centru Miroslava Laža na petržalskom zimnom štadióne darí prenikať do zahraničia. Ich spoločný projekt bude najnovšie aj v tréningovom centre skvelého tímu SKA Petrohrad, ktorý je jasne najlepší v tomto ročníku KHL.

,,V súčasnosti už význam centra presahuje hranice Slovenska. Čím ďalej, tým viac sa v ňom pripravujú hráči z celého sveta a opäť nehovoríme len o profesionáloch, ale cestu doň si nachádzajú aj mládežníci z rôznych kútov sveta. Dôkazom kvalít tohto projektu je aj to, že o prácu týchto ľudí, metodiku a systém sa zaujímajú také špičkové európske kluby,“ povedal nám generálny riaditeľ spoločnosti, niekdajší výborný útočník a petržalský rodák  Miroslav Lažo. Projekt v minulosti využívala slovenská osemnástka v príprave na MS, v minulej sezóne sa s ním stretol aj Višňovský a veľmi ho zaujal.

,,Po ročnej systematickej práci sa chalani z osemnástky dostali na úplne inú úroveň a svojimi výkonmi dokázali poblázniť celý národ. Zanechali dobrý dojem nielen herným prejavom, ale predovšetkým perfektnou fyzickou prípravou a psychickou odolnosťou. V slovenskom hokeji je veľa ľudí, ktorí veľa rozprávajú, ale tu konečne vidím, že niekto aj svoje slová realizuje. Dejú sa tu konkrétne veci a prinášajú výsledky. Toto všetko ma presvedčilo, aby som vstúpil do projektu a stal sa jeho ambasádorom,” vraví Ľubomír Višňovský.

Vydavateľ: NIVEL PLUS s.r.o., Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava
Redakcia: Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava, email: petrzalskenoviny@gmail.com, tel.: 02/62801182
Šéfredaktorka: Ingrid Jarunková
Inzercia: 0905/273 414, 0905/273 416

Používanie Cookies a podmienky pre spracovanie osobných údajov: kliknite SEM.
Všeobecné obchodné podmienky