INZERCIA +421 905 273 414, +421 905 273 416

Kto zažiari na Bory Móle?

Kto zažiari na Bory Móle?

 Október sa v Bory Mall ponesie v znamení módy. Nákupno-zábavné centrum chystá okrem EMMA ZĽAVOBRANIA aj veľtrh krásy a inšpirácií, Bory Beauty & Wedding Show, či ďalšie zo série podujatí zameraných na recykláciu, Recyklujeme hravo, textil! Na pomyselné Bory Mólo si tento krát pozvali nielen módnych štylistov, ako napríklad uznávanú Janu Tomas, ale aj tých, čo udelia „módnych oscarov“ alebo prvú módnu akadémiu na Slovensku.

jana-tomas
Jana Tomas

Každý mesiac sa v nákupnom centre usporadúva jedno „veľké“ podujatie. V minulosti to bol napríklad Festival Záhrad či Dračie Bory, september ovládol Motosalón Bory. Stretnúť ste mohli takmer všetkých svojich známych z okolia, centrum bolo plné fanúšikov motorizmu. Októbru bude kraľovať téma Bory Mólo. Na margo tejto kampane Marian Hornyák, marketingový manažér Bory Mall povedal, že tento krát to bude nielen o 190 prevádzkach a širokej ponuke služieb, prím hrajú návštevníci a potvrdenie toho, že Bory Mall je tá pravá módna destinácia.

m-h-emma-zlavobranie

To, čo má prilákať za nákupmi počas jesennej sezóny najviac, je EMMA ZĽAVOBRANIE. Už druhý krát v tomto roku čaká na návštevníkov vyše stovka zliav. Množstvo príležitostí na výhodné nákupy v jednej knižke má presvedčiť, že čas nakupovať je 13. až 16.10., kedy sa dajú zľavy v centre uplatniť.

M.Hornyák k aktivitám na tento mesiac dodáva: „Podporíme aj rozvoj IT na Slovensku. So SAV oslávime 60. výročie informatiky na Slovensku tým, že u nás vystavíme historické počítače.“ Výstava Extrapolácie 2016 potrvá až do polovice októbra. Jej cieľom má byť ukázať návštevníkom históriu, súčasnosť a budúcnosť  IT u nás a odhaliť zaujímavosti z výpočtovej techniky a jej vývoja.

Nákupno-zábavné centrum na západe Bratislavy sa ako každý mesiac bude venovať recyklácií. Spolu s lektormi sa 15. a 16. 10. deti naučia, že aj oblečenie sa dá redizajnovať a vytvárať tak nové, moderné kúsky bez zbytočných investícií. Myšlienka recyklácie má hravou formou malým kreatívcom vysvetliť vzťah k prírode a ekológii.

14666175_577573849113266_620696814209782737_n

Absolútnym vyvrcholením „Bory Móla“ bude Bory Beauty & Wedding Show, veľtrh krásy a trendov tejto sezóny. Podujatie v duchu „Pripravte sa na svoj deň D“, má dámy inšpirovať nielen  outfitmi na rôzne typy príležitostí, ale aj moderným líčením a originálnymi účesmi. Kreatívni vlasoví štylisti a make up-artisti predvedú svoje umenie a odovzdajú návštevníčkam cenné rady o tom, ako na perfektnú vizáž. Veľtrhu sa zúčastní aj The Fashion Awards 2017 Czech & Slovak Edition, usporiadateľ „módnych oscarov“ a s  wanda.sk prebehne súťaž mladých kaderníckych talentov. Čerešničkou na torte má byť množstvo svadobných salónov, floristov a fotografov, ktoré poradia budúcim nevestám, ako pripraviť dokonalú svadbu alebo požičovne spoločenských šiat na stužkové či plesy. Zaujímavosťou budú šaty zo živých kvetov a výroba prírodnej kozmetiky na mieru priamo počas podujatia.

Október už je tu, ste pripravení na dávku sviežej módy a trendov, ktorým podľahnete? Bory Mall je totiž  bližšie, než si myslíte.

 

 

Vydavateľ: NIVEL PLUS s.r.o., Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava
Redakcia: Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava, email: petrzalskenoviny@gmail.com, tel.: 02/62801182
Šéfredaktorka: Ingrid Jarunková
Inzercia: 0905/273 414, 0905/273 416

Používanie Cookies a podmienky pre spracovanie osobných údajov: kliknite SEM.