INZERCIA +421 905 273 414, +421 905 273 416

Tenisový Matchball znova ožil

Tenisový Matchball znova ožil

Vydarený deň otvorených dverí v tenisovom klube Matchball na Smolenickej ulici znamenal, že pre petržalskú verejnosť sú znova dobre pripravené kurty na hranie tohto veľmi populárneho športu. Tento klub bol založený pred vyše 25 rokmi a za ten čas prešiel rôznymi etapami, v posledných rokoch zaznamenal úpadok, ale po zmene majiteľa nastalo zlepšenie a obroda.

,,Súčasný majiteľ nám dal kurty do prenájmu, my sme sa s mojimi piatimi spoločníkmi rozhodli, že dáme celý areál do poriadku. Prerábali sme ho štyri mesiace, máme taký podnikateľský plán, že vybudovanú paletovú záhradu  budeme prenajímať na rôzne firemné akcie. Je tu k dispozícii sprcha, gril, hojdačky a predovšetkým krásne prostredie v strede Petržalky. Verejnosti ponúkame štyri kompletne prerobené tenisové kurty, rovnako prerobené šatne a sprchy. Cez týždeň od 8 do 14. h je vstupné 4 eurá na hodinu, od 14. h až do večera 6 eur na hodinu,“ vraví   Peter Gabriš, ktorý má na starosti marketing.

Peter Gabriš
Peter Gabriš

V minulosti do chodili do Matchballu známi herci a športovci a preto zámerom je ich pritiahnuť späť. Takisto v lete chcú organizovať tábory pre deti. ,,V septembri pre  ľudí, ktorí sem pravidelne chodia, plánujeme zorganizovať turnaj. Predovšetkým nám záleží na tom, aby k nám chodili hlavne Petržalčania. V novej sezóne chceme organizovať turnaj Matchball Cup. Jednoducho nám záleží na tom, aby to na našich kurtoch znova žilo ako voľakedy. V príjemnom prostredí, kde je veľa zelene, si každý môže prísť na svoje. Keďže sa k nám dá dostať zo všetkých strán Petržalky, radi by sme privítali aj návštevníkov z Jaroviec a z Rusoviec,“ zdôraznil ešte P. Gabriš.

 

Vydavateľ: NIVEL PLUS s.r.o., Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava
Redakcia: Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava, email: petrzalskenoviny@gmail.com, tel.: 02/62801182
Šéfredaktorka: Ingrid Jarunková
Inzercia: 0905/273 414, 0905/273 416

Používanie Cookies a podmienky pre spracovanie osobných údajov: kliknite SEM.
Všeobecné obchodné podmienky