INZERCIA +421 905 273 414, +421 905 273 416

Beňuš si Petržalku veľmi pochvaľuje

Beňuš si Petržalku veľmi pochvaľuje

Príjemné starosti po príchode na Slovensko zažíval strieborný medailista z letnej olympiády, vodný slalomár Matej Benuš. Zúčastnil sa na rôznych spoločenských akciách a takisto ho prijal aj minister vnútra Robert Kaliňák, ktorý mu okrem uznania a poďakovania odovzdal čestnú plaketu Ministra vnútra SR za úspešnú reprezentáciu Športového centra polície a slovenskej reprezentácie na olympijských hrách.

,,Bol som veľmi milo prekvapený, koľko ľudí sledovalo moje vystúpenie na OH v Rio de Janeiro. Strašne mi fandili pri televízore, až tak, že skoro bytovka padla,“ povedal nám 28-ročný Petržalčan. Úspech so sebou priniesol aj množstvo rôznych mediálnych povinností, ktoré však Matej zvládol. ,,Po návrate z Ria to bolo dosť hektické obdobie, ale je to moja chyba, nemal som doniesť medailu,“ schuti sa zasmial. Zhon však už skončil a pre strieborného olympionika nastali všedné povinnosti, lebo cez uplynulý víkend ho čakal Svetový pohár v Česku a na ďalší pôjde do Slovinska. ,,Vrchol sezóny mám už úspešne za sebou, samozrejme, chcem však obstáť aj na spomínaných dvoch podujatiach.“

Beňuš odmalička býva v Petržalke, na pravom brehu Dunaja sa cíti veľmi dobre. ,,Býva sa mi tu vynikajúco, spolu s manželkou sme si v peknej lokalite kúpili nový byt, do ktorého sa čoskoro presťahujeme, predpokladám, že sa tu usadím navždy. Viem, že veľa ľudí ma problémy s parkovaním, bývam však v takej oblasti, kde je všetko v poriadku. Som rád, že Petržalčania sa už dočkali novej plavárne a verím, že časom pre mládež vyrastú ďalšie športoviská,“ dodal ešte člen Športového centra polície, ktorému k veľkému úspechu zagratuloval aj prezident Andrej Kiska.

Vydavateľ: NIVEL PLUS s.r.o., Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava
Redakcia: Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava, email: petrzalskenoviny@gmail.com, tel.: 02/62801182
Šéfredaktorka: Ingrid Jarunková
Inzercia: 0905/273 414, 0905/273 416

Používanie Cookies a podmienky pre spracovanie osobných údajov: kliknite SEM.
Všeobecné obchodné podmienky