INZERCIA +421 905 273 414, +421 905 273 416

Opäť roztočia Knižný kolotoč

Opäť roztočia Knižný kolotoč

Petržalka už tradične dáva knihám druhú šancu prostredníctvo akcie Miestnej knižnice Petržalka počas tradičného Knižného kolotoča. Tento rok je to už 7. ročník veľmi populárnej aktivity medzi obyvateľmi.

Petržalčania si opäť môžu prísť vybrať zaujímavú knihu na letnú dovolenku. Detektívky, romány pre ženy, fantasy, ale aj odborná literatúra či rozprávky a poviedky pre najmenších, to všetko a ešte omnoho viac ponúka knižnica zo svojho fondu. Zo stoviek kníh, ktoré boli darované obyvateľmi alebo vyradené ako duplicitné, si môžu prísť Petržalčania vybrať už 2. júla pred budovu Technopolu. V čase od deviatej do dvanástej si môžu malí aj veľkí prísť vybrať peknú knihu bez potreby registrovať sa v knižnici či vrátenia knihy. Každá kniha je označená informačnou nálepkou. Cieľom knižného kolotoča je podpora čítania kníh u detí aj dospelých a využitie šance vrátiť knihy putovnou formou späť medzi Petržalčanov, ktorí im dajú druhú šancu. 

Knižnica počas letných prázdnin pripravila ešte dve kolá pre tých, ktorí si chcú knihu prísť vymeniť alebo sa na dovolenku chystajú neskôr. V stredu, 23. júla a 13. augusta, vždy od deviatej do dvanástej, dostanú pred budovou Technopolu knihy ďalšiu šancu pobaviť, poučiť alebo len tak potešiť obyvateľov Petržalky. Po prečítaní stačí knihu nechať na verejne prístupnom mieste, kde si určite nájde svojho čitateľa.

 

Vydavateľ: NIVEL PLUS s.r.o., Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava
Redakcia: Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava, email: petrzalskenoviny@gmail.com, tel.: 02/62801182
Šéfredaktorka: Ingrid Jarunková
Inzercia: 0905/273 414, 0905/273 416

Používanie Cookies a podmienky pre spracovanie osobných údajov: kliknite SEM.
Všeobecné obchodné podmienky