INZERCIA +421 905 273 414, +421 905 273 416

Ivo Toman na turné

Ivo Toman na turné

Populárny školitel a prednášateľ opätovne pricháda s novinkou. Za sebou má úspešné česko-slovenské  turné, nazvané Debordelizace hlavy, podľa vlastnej knihy. O prednášky a stretnutia s Ivom Tomanom je neustály záujem, o čom svedčí i účasť na spomínanom turné. Predalo sa viac ako 6 tisíc lístkov. V mnohých mestách nestačili prednáškové sály a bolo treba pridávať stoličky. Napísal 13 kníh, z ktorých ostatná má názov Strach, tréma, obavy a návody jak na ně? Ani všetky tieto úspechy však nezastavia Iva Tomana, aby pracoval a vymýšľal naďalej.

Takže čo pre nás pripravuje? „Hovorí sa, že do niektorých zariadení dávajú výrobcovia  niečo, čo spôsobuje, že po uplynutí záručnej doby, sa  zariadenie pokazí a zákazníci si to  musia kúpiť znovu,“ – prezrádza svoj plán Ivo Toman a pokračuje:  „Ľudovo sa tomu hovorí  „kurvítko“. Aj my ľudia máme takéto „kurvítko“ vo svojej mysli. Veľmi často totiž pokazíme množstvo  dobrých situácií, napriek tomu, že sme ich pôvodne pokaziť nechceli.

Napríklad sa pripravujeme na dôležité jednanie s človekom, ktorý nám nie je sympatický, ale rokovať s ním musíme. Už sme sa s ním v minulosti i pohádali. Teraz si hovoríme, že sa s ním určite nepohádame, budeme sa ovládať,  budeme sa pretvarovať, skrátka  to zvládneme. Akonáhle to jednanie začne, nejaké to „kurvítko“ spôsobí, že vyvoláme hádku.“

Ďalší príklad môže byť –  všetko sa darí, ale nejaký diverzant nám našepkáva, že sa to pokazí. Niečo v nás často vyvoláva neodôvodnené strachy…

Od 1.9.2017 bude fungovať  doména www.kurvitkavhlave.cz, cez  ktoré chce Ivo Toman so svojím tímom predávat novú motivačnú tour s názvom „Kurvítka v hlave Tour“, ktorá  sa uskutoční na jar 2018. Potom z toho  Ivo Toman urobí knihu.

Vydavateľ: NIVEL PLUS s.r.o., Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava
Redakcia: Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava, email: petrzalskenoviny@gmail.com, tel.: 02/62801182
Šéfredaktorka: Ingrid Jarunková
Inzercia: 0905/273 414, 0905/273 416

Používanie Cookies a podmienky pre spracovanie osobných údajov: kliknite SEM.
Všeobecné obchodné podmienky