INZERCIA +421 905 273 414, +421 905 273 416

Gurmán Fest Bratislava už rozvoniava v kalendári

Gurmán Fest Bratislava už rozvoniava v kalendári

Festival pre chuťové poháriky milovníkov dobrého jedla a varenia sa opäť rozprestrie v areáli petržalského Závodiska – od piatka 19. 6. do nedele 21. 6. 2015. Na svoje ochutnávkové menu prestrie 26 vybraných reštaurácií z celého Slovenska, variť bude 68 šéfkuchárov z 9-tich krajín.Ide už o siedmy ročník najstaršieho a najväčšieho gastronomického festivalu u nás, čo sa týka počtu prezentujúcich sa reštaurácií, vinárov, farmárov či predajcov rôznych delikates. Navyše – Gurmán Fest Bratislava sa koncepčne zameriava na najvyššiu kvalitu gastronómie. Kuchári predvedú svoje umenie priamo na tanieri a tí najznámejší v rámci programu na pódiách festivalu sa podelia aj o svoje vedomosti, predvedú svoju zručnosť, prezradia svoj recept…
Medzi najväčšie atrakcie na hlavnom pódiu festivalu – Elektrolux Divadlo šéfkuchárov – bude patriť piatková šou Michala Konráda z reštaurácie Fou Zoo (v hodnotení ročenky GURMÁN na Slovensku získal za minulý rok najvyššie ocenenie – „3 vidličky“); v sobotu sa môžu návštevníci tešiť na Emanulele Ridiho, známeho šéfkuchára z televíznej relácie „S Italem v kuchyni“, a v nedeľu určite opäť zaujme tradičná šou Marcela Ihnačáka.

GurmanFestAtmosfera
Medzi obohacujúce novinky festivalu možno zaradiť projekt Zlatý bažant – 7 chutí piva, ktorý sa uskutoční v súčinnosti s ochutnávaním jedál Laciho Horňáčka, prezentáciu slovenského značkového aperitívu Bentiana a zaujímavú produkciu na hudobnom pódiu počas podujatia.
Festival v areáli dostihovej dráhy ponúkne návštevníkom nielen množstvo príležitostí na ochutnávanie, prechutnávanie a vychutnávanie, ale aj veľkorysý priestor na oddych v príjemnom prostredí. Pripravené sú dve piknik zóny, špeciálne detské zóny, dve hudobné pódiá a nový „Warm Up“ bar vo večerných hodinách.
Na Gurman Fest Bratislava nadviaže odborná konferencia pre profesionálov GASTRONOMY BRATISLAVA, na ktorej prisľúbilo účasť 9 michelinovskych šéfkuchárov.

Šéfkuchar Marián Filo
Šéfkuchar Marián Filo

Termín konania: od 19. 6. do 21. 6. 2015
Miesto konania: areál dostihovej dráhy petržalského Závodiska v Petržalke
Účasť 26 reštaurácií a 68 šéfkuchárov
Pestrá ponuka možností ochutnávať gastronomické špeciality najlepších reštaurácií
Bohatý program na pódiách festivalu

Vydavateľ: NIVEL PLUS s.r.o., Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava
Redakcia: Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava, email: petrzalskenoviny@gmail.com, tel.: 02/62801182
Šéfredaktorka: Ingrid Jarunková
Inzercia: 0905/273 414, 0905/273 416

Používanie Cookies a podmienky pre spracovanie osobných údajov: kliknite SEM.
Všeobecné obchodné podmienky