INZERCIA +421 905 273 414, +421 905 273 416

Vylepšená Matadorka s ďalšími novinkami

Vylepšená Matadorka s ďalšími novinkami

Jedno z najznámejších kúpalísk v Bratislave MATADORKA v Petržalke je od 17. júna otvorená pre verejnosť a to denne od 10. do 19. hodiny. Aj po nej si ešte návštevníci môžu vo veľkom bazéne zaplávať. Prevádzkovateľom kúpaliska je klub vodného póla Bratislava. O novinkách na Matadorke nám povedal Marek Giba (na snímke), štatutár a predseda občianskeho združenia Klubu vodného póla Bratislava.

,,Zrekonštruovali sme vonkajšie sprchy, ľudia majú už aj prítok teplej vody. Vo vnútorných priestoroch kúpaliska sme zaviedli teplú vodu do spŕch a do mužských záchodov. Zrekonštruovali sme jednu časť chodby, urobili ďalšie úpravy v 50 metrovom bazéne, kde sme namontovali nové nerezové rebríky. Takisto sme v ňom vyšpičkovali technológiu, aby teplá voda spĺňala požiadavky náročných klientov. Dobudovali sme vonkajší bufet, vo výbornom stave je tráva vo väčšej časti areálu. Upravili sme aj stredný 25 metrový bazén. Pokiaľ bude dobré počasie, tak sme presvedčení, že naše kúpalisko navštívi veľa ľudí. Vstupné zostáva rovnaké ako vlani a predvlani, otvorené budeme mať do prvého septembrového víkendu, a potom bude záležať od počasia či budeme pokračovať v prevádzke kúpaliska.“

Na Matadorke sa organizujú turnaje vo vodnom póle, oproti vlaňajšku je ich dvojnásobne. Tento týždeň sa na kúpalisku uskutočnil veľký medzinárodný turnaj o Dunajský pohár za účasti seniorských reprezentácii z viacerých krajín, ktoré patria medzi špičku v tomto športe. Aj k tomuto veľkému podujatiu bola prispôsobená rekonštrukcia vnútorných priestorov, aby spĺňali vysoké požiadavky takýchto turnajov. Aj počas našej návštevy sme sa presvedčili, že Matadorka je ideálnym prázdninovým miestom pre rodiny s deťmi, či pre tínedžerov.

Vydavateľ: NIVEL PLUS s.r.o., Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava
Redakcia: Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava, email: petrzalskenoviny@gmail.com, tel.: 02/62801182
Šéfredaktorka: Ingrid Jarunková
Inzercia: 0905/273 414, 0905/273 416

Používanie Cookies a podmienky pre spracovanie osobných údajov: kliknite SEM.