INZERCIA +421 905 273 414, +421 905 273 416

Jokerit zastavili až Vrútky

Hokejbalisti Jokeritu Petržalka v semifinále play-off síce nepostúpili cez Kometu Vrútky, ale aj tak si zaslúžia veľkú pochvalu za predvedené výkony v tejto sezóne. Túto sériu nám zhodnotil Andrej Augustín, marketingový zástupca HEL, tréner a generálny manažér Jokeritu.

,,Celá semifinálová séria bola veľmi napínavá. Stretli sa dve mužstvá s podobným štýlom hry a misky váh sa prelievali raz na jednu, raz na druhú stranu. Dospela až do rozhodujúceho piateho zápasu vo Vrútkach. Žiaľ, rozhodujúci zápas sme prehrali 2:3, rovnako ako celú sériu. Domáci nám odskočili na rozdiel troch gólov, veľkou bojovnosťou a nezlomnosťou sme sa dokázali vrátiť do zápasu a v 4. minúte tretej tretiny sme znížili na 2:3. Napokon sme si vynútili aj tlak, ale vyrovnať sa nám nepodarilo, hoci sme vyše minúty hrali bez brankára. Sezónu hodnotím kladne. Určite sme chceli vyhrať titul, mali sme na to. Mužstvo sme doplnili o desať nových hráčov a na jar sa nám vyhýbali aj zranenia. Je to obrovská škoda, že sa nám nepodarilo postúpiť až do finále. Ale taký je šport a treba rešpektovať aj silu súpera, pretože Vrútky majú vynikajúce mužstvo a hrajú výborný hokejbal. Momentálne cítime sklamanie, pretože sme mali na to, aby sme išli ďalej. Chcem poďakovať všetkým našim fanúšikom za podporu a verím, že nám ostanú verní aj v budúcich rokoch.“

Piaty zápas play-off: Kometa Vrútky – Jokerit Petržalka 3:2 (1:0, 2:1, 0:1). Góly: 10. Hlaváč, 16. Fillo, 24. Čavajda – 25. Šúrek, 34. Dudík. Jokerit: Oboril (24. Letko) – Chudý, Dudík, Šúrek, Vančo, Kern, Matejík, Kramarič, Božik – Kratochvíla, Varga Ró., Kováč Ró., Axamit, Kováč Ra., Chromiak, Hudák, Varga Br., Kurtin, Sodoma, Haviar, Libica, Guba, konečný stav séria 3:2.

Vydavateľ: NIVEL PLUS s.r.o., Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava
Redakcia: Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava, email: petrzalskenoviny@gmail.com, tel.: 02/62801182
Šéfredaktorka: Ingrid Jarunková
Inzercia: 0905/273 414, 0905/273 416