INZERCIA +421 905 273 414, +421 905 273 416

Nové bývanie bez murovania

Nové bývanie bez murovania

Rekonštrukcia či akákoľvek úprava domu alebo bytu vyžaduje dôslednú prípravu. Ak chcete moderné a finančne efektívne riešenie, ktoré vám prinesie komfortné a zdravé  bývanie, starostlivo vyberajte firmu, ktorej sa zveríte do rúk. Nie vždy sa oplatí staviť len na najnižšiu cenu.

Správne zvolený materiál šetrí čas i peniaze

Ak práve zvažujete rekonštrukciu a chcete dlhodobé riešenie s možnosťou opätovných úprav, ideálnym riešením je pre vás suchá výstavba s použitím sadrokartónu. Sadrokartón je moderný stavený materiál a dokáže vytvoriť rovný a hladký povrch, má nízku hmotnosti a jeho montáž je rýchlejšia.  V súčasnosti je u nás dostupná nová generácia, ktorá ponúka veľmi kvalitné a inovačné riešenie v podobe priečky Habito. Je to síce sadrokartón, ale je pevný ako stena a z hľadiska odolnosti a únosnosti vykazuje dokonca lepšie vlastnosti ako tehla alebo tvárnica.

„Vďaka Habitu všetko prebehlo veľmi rýchlo a v maximálnej čistote. Celý proces trval necelé štyri dni – montážnik u mňa nastupoval v pondelok a vo štvrtok mi odovzdával hotový byt,“ hovorí Veronika. Pri umiestňovaní predmetov uchytených na stene vám postačí len bežná skrutka do dreva a na stenu môžete bez problémov zavesiť televíziu, skrinky, police, pričom nosnosť jedného kotviaceho bodu je až 25 kilogramov. Vďaka výborným akustickým vlastnostiam efektívne poslúži na odhlučnenie miestností, a keďže je aj impregnovaná, je vhodná aj do kuchýň či kúpeľní. 

Dokonalá hladkosť a vysoká kvalita

Ideálne na finálnu povrchovú úpravu steny Habito sú sadrové omietky a stierky Rimano. Aplikujú sa celoplošne bez dodatočného brúsenia a výsledný efekt je dokonale hladký, bez zrnitosti a prasklín. „Dokonalú hladkosť dosiahneme predovšetkým dodržaním správneho postupu nanášania, výberom vhodnej penetrácie a použitím kvalitného a čistého náradia“, hovorí Roman Čierny, špecialista na omietky a stierky.

Moderné sadrové omietky RIMANO sú stopercentným prírodným materiálom, preto sú vhodné do všetkých typov miestností, vrátane detských izieb, kuchýň a kúpeľní. Vďaka hladkému povrchu a antistatickým vlastnostiam sa na stenách neusádza prach, čo ocenia predovšetkým alergici. Pórovitá štruktúra sadrovej omietky jej umožňuje viazať vysokú vzdušnú vlhkosť a v čase nežiaduco suchého ovzdušia ju odovzdávať naspäť do interiéru, omietky tak dokážu regulovať klímu v interiéry. Sadrové omietky a stierky RIMANO sú certifikované, majú test bezpečnosti, sú zdravotne neškodné a pri dodržaní správneho postupu garantujú dlhú životnosť.

Pozor na lacných odborníkov a nekvalitný materiál

Na trhu je viacero realizátorov a pri výbere vhodnej firmy je rozhodujúcim faktorom nielen cena, ale dôležité je dbať aj na odborné prevedenia prác, certifikované a neškodné materiály. Najlepší školení a preverení odborníci na práce so sadrovými omietkami a stierkami sú registrovaní v Rimano Lige Majstrov. Kontaktovať ich môžete na: www.rigips.sk a rimano@rigips.sk

Vydavateľ: NIVEL PLUS s.r.o., Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava
Redakcia: Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava, email: petrzalskenoviny@gmail.com, tel.: 02/62801182
Šéfredaktorka: Ingrid Jarunková
Inzercia: 0905/273 414, 0905/273 416

Používanie Cookies a podmienky pre spracovanie osobných údajov: kliknite SEM.
Všeobecné obchodné podmienky