INZERCIA +421 905 273 414, +421 905 273 416

Varga je nadšený z nového bicykla

Varga je nadšený z nového bicykla

Petržalský rodák Richard Varga, sedemnásobný top triatlonista SR pred začiatkom prípravy zmenil klubovú príslušnosť. Z Národného športového centra prestúpil do Športového centra polície (ŠCP). Podľa jeho brata a manažéra Michala Vargu tam dostal lepšie podmienky.

,,Veríme, že Richardovi, ktorý má väčšinou vždy najvyššie ambície,  vytvoríme dostatočne kvalitné podmienky na to, aby bol na olympiáde v Riu úspešný. Sme radi, že k menám ako Hochschornerovci, Barteková, Štefečeková pribudol náš najlepší triatlonista a že náš tím sa rozširuje o samé skvelé osobnosti slovenského športu. Máme za sebou päťmesačnú spoluprácu, obidve strany si ju pochvaľujú. Varga je výborný športovec a rovnako aj skvelý človek s výbornou povahou,“ povedal nám riaditeľ ŠCP Marián Kukumberg na tlačovej besede v petržalskom Technopole.

Do  začiatku olympiády, ktoré sa začnú o necelých sto dní, Vargu čakajú ešte tri akcie – kontinentálny šampionát v Lisabone, preteky WTS v Štokholme a potom podujatie seriálu MS v Leedsi. ,,V Lisabone chcem siahať na medailu, keďže na vlaňajších ME som skončil štvrtý. Štokholm sú moje obľúbené preteky, vždy som tam dosahoval dobré výsledky a tamojšia trať mi sedí. V Leedsi budem pretekať akoby na domácej pôde a potom ma čaká už len záverečné sústredenie s anglickou reprezentáciou v St. Moritzi. Na a potom je na programe olympiáda, do Ria letíme dva týždne pred pretekmi,“ dodal Varga.

V Brazílii bude mať k dispozícii bicykel značky Trek v slovenských farbách, podľa jeho manažéra a brata Michala je hodnota stroja 11 800 amerických dolárov. ,,Patrí medzi najlepšie na svete. Jeho aerodynamika, brzdy a elektronický systém radenia prevodov je na špičkovej úrovni. Som s  ním veľmi spokojný. Jazdiť na ňom v  Riu bude pre mňa potešenie. Je v národných farbách, chcel som, aby takto vyzeral.“

 

Vydavateľ: NIVEL PLUS s.r.o., Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava
Redakcia: Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava, email: petrzalskenoviny@gmail.com, tel.: 02/62801182
Šéfredaktorka: Ingrid Jarunková
Inzercia: 0905/273 414, 0905/273 416

Používanie Cookies a podmienky pre spracovanie osobných údajov: kliknite SEM.