INZERCIA +421 905 273 414, +421 905 273 416

Maroko, láska moja

Krajina tisícich tvárí, zvukov, farieb, chutí a vôní… Vaše zmysly očarí tak rýchlo, že v okamihu zabudnete, kam máte vlastne namierené a odrazu máte pocit, že chcete a musíte ísť úplne všade!

Zasľúbená zem, kráľovstvo, v ktorom nájdete všetko! More, oceán, pláže, púšte, hory, kopce i rovinu. Miesta, kde sa snúbi púšť s oceánom. Ranný spev muezína, ktorý všetkých prebúdza a volá k modlitbe. Kuskus každý piatok. Pohoda, pokojný život a ľudia, ktorí sa nikam neponáhľajú, a ak sa aj musia ponáhľať, tak pomaly.

Objavte sever s jeho krásnymi bielo-modrými mestečkami, kde cítiť vplyv a dosah európskej kultúry (kolonizácie) a Stredomoria. Vnútrozemie, kde dodnes žijú Berberi kočovným spôsobom života v ťažkých podmienkach hôr a chudobný juh s červenou architektúrou, kde pocítite, že nohami naozaj stojíte na kontinente Afriky. Nahliadnite do nádherných oáz dobre ukrytých v nehostinných horách, do púští a  ďalších zaujímavých zákutí.

Aj ten kto vyznáva príslovie, že láska ide cez žalúdok, sem musí nasmerovať svoje kroky. Že čas sú peniaze? Tak to rozhodne neplatí v Maroku! Hodinky sú prvá vec, ktorú možno zahodiť. Alebo… vymeniť za niečo iné, zaujímavejšie. Človek pre Maroko stratí hlavu i srdce a táto láska je na celý život!

Pozývame vás na potulky Marokom vo štvrtok 30. mája 2013 o 19:00 hod do Domu kultúry Lúky v Petržalke. Cestou necestou vás prevedie Jana Rehorovská, dobrovoľníčka, cestovateľka, lektorka, ktorá v Marockom kráľovstve prežila vyše rok a stále a rada sa tam vracia.

Vydavateľ: NIVEL PLUS s.r.o., Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava
Redakcia: Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava, email: petrzalskenoviny@gmail.com, tel.: 02/62801182
Šéfredaktorka: Ingrid Jarunková
Inzercia: 0905/273 414, 0905/273 416

Používanie Cookies a podmienky pre spracovanie osobných údajov: kliknite SEM.
Všeobecné obchodné podmienky