INZERCIA +421 905 273 414, +421 905 273 416

Pribudne ďalšie ihrisko

Pribudne ďalšie ihrisko

V najbližšom období futbalisti FC Petržalka akadémia budú  využívať nové trávnaté tréningové ihrisko. Jeho zaujímavosťou je, že tam nebudú stáť napevno bránky, ale nahradia ich prenosné. Na koncoch ihriska treba ešte urobiť oplotenie, aby lopta nelietala na cestu.

,,Keď bude prvý tím hrať vonku, tak v tom týždni bude trénovať na tomto trávnatom ihrisku. Samozrejme, ihrisko najviac budú využívať mládežnícke mužstvá, lebo niekedy na umelej tráve to je pomaly o ,,hubu“, toľko hráčov tam trénuje. A ďalšie mládežnícke tímy sa presunú na ihriská na Pankúchovej ulici,“ vraví manažér FCPA Andrej Kalina.

Mimochodom, od 14. apríla sa môže petržalský štadión v Ovsišti pýšiť úplne novým ozvučením! Ozvučenie je riešené kombináciou projektorov a tlakových reproduktorov, čo zaručuje rovnomerné a kvalitné ozvučenie v celom areáli. Systém navrhla a dodala špecializovaná firma Proeling s.r.o. z Petržalky. Za samotnú montáž treba poďakovať  prezidentovi Marekovi Mojtovi,   zamestnancom klubu Braňovi Niňajovi, Ivanovi Hrabovskému a trénerom Františkovi Nespešnému a Martinovi Stopkovi, ktorí obetovali svoj voľný čas v prospech kvalitnejšieho ozvučenia na našom štadióne. Tradičné nedeľné ,,Petržalka do toho“, z úst legendárneho hlásateľa Františka Štamberského tak bude o čosi prenikavejšie motivovať petržalských hráčov k lepším výkonom!

Vydavateľ: NIVEL PLUS s.r.o., Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava
Redakcia: Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava, email: petrzalskenoviny@gmail.com, tel.: 02/62801182
Šéfredaktorka: Ingrid Jarunková
Inzercia: 0905/273 414, 0905/273 416

Používanie Cookies a podmienky pre spracovanie osobných údajov: kliknite SEM.
Všeobecné obchodné podmienky