INZERCIA +421 905 273 414, +421 905 273 416

Petržalský piknik

Petržalský piknik

Spolupatričnosť, lokálpatriotizmus, domov. Slová, ktorým už dobre rozumieme. V Petržalke vyrástla generácia, ktorá sa tu narodila, má tu svoje korene. Aj generácia ich rodičov je s Petržalkou zrastená, zaujíma ju, aká Petržalka je, aká bude, skrátka, nie je im – nám ľahostajná.

Pocit domova však nevytvárajú len domy, byty, ulice, ihriská, les, služby, ktoré nám spríjemňujú (alebo aj komplikujú) život. Pocit domova vytvárajú predovšetkým vzťahy. A že mnohé susedské sa veľmi podobajú tým rodinným, dokazujú krásne predzáhradky, starostlivosť o vchody do panelákov aj spoločné opekačky, výlety či obyčajné rozhovory na terasách.

Dôkazom, že sa spolu radi zabávame, sú Dni Petržalky, na ktorých sa stretáva azda celá Petržalka. A to nás inšpirovalo k tomu, aby sme zorganizovali prvý PETRŽALSKÝ PIKNIK v Sade Janka Kráľa. Májový termín oznámime v budúcom čísle PN.

Čo nás čaká: posedenie na dekách či laviciach s piknikovými maškrtami

Program: country, ľudovky, rock – priestor dostane každý, kto chce predviesť, čo vie. Naučíme sa hrať frisby, prípadne iné pohybové hry.

Motto: Spoznajme sa, zabavme sa

Ukážme, že vieme byť Petržalčania a že sme nikde tak dobre susedsky nežije ako u nás.

Budeme radi, keď nám napíšete, čím by ste vy chceli k Petržalskému pikniku prispieť. Uvítame aj vaše nápady, čím toto podujatie oživiť.

 

Vydavateľ: NIVEL PLUS s.r.o., Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava
Redakcia: Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava, email: petrzalskenoviny@gmail.com, tel.: 02/62801182
Šéfredaktorka: Ingrid Jarunková
Inzercia: 0905/273 414, 0905/273 416

Používanie Cookies a podmienky pre spracovanie osobných údajov: kliknite SEM.
Všeobecné obchodné podmienky