INZERCIA +421 905 273 414, +421 905 273 416

V Jedenástke roka trio z Petržalky

V Jedenástke roka trio z Petržalky

Desiatky hostí sa 19. januára v hoteli Bratislava zišli na slávnostnom vyhlásení VI. ročníka ankety Jedenástka roka 2017 Bratislavského futbalového zväzu. Miesto v nej sa premiérovo ušlo aj trojici hráčov FC Petržalka akadémia – Petrovi Sopúchovi, Borisovi Turčákovi a Františkovi Ládymu. Hráči si prevzali ocenenia počas IV. reprezentačného plesu BFZ.

,,Príjemne ma prekvapila účasť v tejto ankete, hlavne som rád, že hrávam za FC Petržalka akadémia, klub s bohatou históriou a tradíciou. Nikdy nezabudnem na rok 2005 a spanilú jazdu vtedajšej Artmedie v Lige majstrov. Neskôr postupne prišli pre klub ťažké časy, Petržalka skoro zanikla, ale zásluhou niektorých obetavých funkcionárov sa postavila na nohy a preto verím, že najkrajšou odmenou pre nich a pre našich skvelých fanúšikov bude postup do II. ligy,“ vraví Peter Sopúch. ,,Každá takáto nominácia poteší, hoci poviem pravdu, o tejto ankete som predtým nevedel.

Je to super, že sa robí aj v nižších súťažiach a zato patrí BFZ poďakovanie. Rok 2017 bol dobrý, lebo s Petržalkou sme postúpili do III. ligy a verím, že na konci tohto ročníka sa budeme tešiť aj z postupu do II. ligy,“ hovorí kapitán tímu FC Boris Turčák. Smerom k nulovému pobytu na tanečnom parkete dodal: ,,Zrejme vás prekvapím, na sebe som mal oblek azda po prvý raz v živote. Oveľa lepšie  sa cítim v drese a kopačkách na ihrisku, na parket ma nikto nedostal,“ dodal ešte s úsmevom B. Turčák.  ,,Veľmi sa teším, že som sa ocitol v takejto spoločnosti dobrých hráčov. Rok 2017 bol pre mňa veľmi dobrý, hoci si myslím, že najlepšiu sezónu som mal v Slovane, keď som sa s ním stal majstrom Slovenska v staršom doraste.

V Petržalke nám vyšla jesenná časť, cez zimnú prípravu sa chceme na jarnú časť tak dobre pripraviť, aby sme naše úsilie korunovali postupom do II. ligy,“ vraví František Lády, s desiatimi gólmi najlepší strelec druhého mužstva III. ligy. Brankára poctil cenou bývalý známy ligový gólman Miroslav Mentel, obrancov ocenil Miloš Tomáš, bývalý generálny sekretár SFZ, stredopoliarov niekdajší výborný reprezentant a prezident ÚLK Ivan Kozák a útočníkov funkcionárska legenda Rudolf Janček.

Vydavateľ: NIVEL PLUS s.r.o., Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava
Redakcia: Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava, email: petrzalskenoviny@gmail.com, tel.: 02/62801182
Šéfredaktorka: Ingrid Jarunková
Inzercia: 0905/273 414, 0905/273 416

Používanie Cookies a podmienky pre spracovanie osobných údajov: kliknite SEM.
Všeobecné obchodné podmienky