INZERCIA  +421 905 273 414, +421 905 273 416

Palinov 20. šnapser cup

Vo vynovených priestoroch KAMIRO pubu na Mlynarovičovej ulici sa konal jubilejný Palinov 20. šnapser cup. Na turnaji sa zúčastňujú kartári z celej Bratislavy, najmä však z Petržalky z Kamira pubu a Kométy pubu, medzi ktorými vládne férová rivalita. Turnaj organizuje Palino Meľuch a to vždy na Mikuláša a na Deň otcov. Koná sa  v rôznych puboch v Petržalke, tak ako si určia kartári.

Záujem o tento turnaj bol väčší, než to dovoľovali pravidlá, a súťažiť začalo 29 mužov a 3 ženy. Pri súťažení išlo kamarátstvo bokom, hralo sa s nasadením poraziť toho druhého a postúpiť do ďalšieho kola. Kto prehral, mohol si zahrať o „Cenu útechy“, kde sa hralo ešte s väčšou chuťou poraziť porazeného.

snapser cup1

Počas turnaja boli k dispozícii švédske stoly a súťažiaci si pochutnávali na vynikajúcom guláši z diviny. Vznikali nové priateľstvá a vytvárala sa dobrá atmosféra v neformálnom posedení.

Víťazom turnaja sa stal Roman Pavol (Kamiro pub), ktorý porazil v dramatickom finále Oskara Kakaša (Nové Mesto). Víťaz si putovný pohár ponechá do ďalšieho turnaja a trofej za víťazstvo mu zostáva natrvalo. V súboji o tretie miesto vyhral Zolo Kovacs (Petržalka) pred Norom Wauketichom (Kamiro pub), ktorý potom v dramatickom malom finále vyhral „Cenu útechy). Komeťáci tentoraz odišli naprázdno.

Po vyhodnotení turnaja nasledovala tradičná veselá tombola, kde si každý prevzal cenu a nakoniec ešte Mikuláš – organizátor Palino – rozdal mikulášske balíčky a dar od majiteľa.

A či sa turnaj vydaril? Všetci účastníci, ale aj kibici sa zhodli, že jubilejný 20. PŠC bol zatiaľ najlepší a opäť ďalší turnaj chcú v Kamiro pube.

Na záver Palino poďakoval majiteľovi a obsluhe, že si svoju úlohu splnili stopercentne, čo odmenili potleskom. Tak isto odmenili potleskom aj organizátora Palina.

Redakcia: Kutlíková 17, 852 50 Bratislava, 02/ 638 352 95, e-mail: petrzalskenoviny@gmail.com
Šéfredaktorka: Gabriela Belanová, Príjem inzercie: 0905 273 414, 0905 273 416
Vydavateľ: Mestská časť Bratislava–Petržalka, Kutlíkova 17, 852 50 Bratislava, IČO: 00603201