INZERCIA +421 905 273 414, +421 905 273 416

Teroristický zoznam smrti

Teroristický zoznam smrti

Nový román Fredericka Forsytha z vydavateľstva Ikar, predstavuje autora opäť vo výbornej forme. Terorista nazývaný Kazateľ úspešne fanatizuje mladých moslimov v zahraničí a podnecuje ich k zabíjaniu. Má však smolu…
Vo Virgínii sídli úrad so suchopárnym názvom Servisný úsek technických operácií, známy ako TOSA. Jeho jedinou úlohou je vystopovať, nájsť a zlikvidovať osoby, ktoré predstavujú takú hrozbu pre Spojené štáty, že sa dostali na krátky dokument známy ako zoznam smrti. TOSA naozaj existuje. Aj zoznam smrti.

Teraz naň pribudlo nové meno – Kazateľ. Ten fanatizuje mladých vyznávačov islamu v zahraničí a podnecuje ich zabíjať. Má však smolu, keď sa jednou z obetí stane generál námornej pechoty vo výslužbe, ktorého syn je najskúsenejším lovcom ľudí v TOSA. Dolapeniu teroristu zasvätí šesť rokov života. Netuší, ako sa jeho cieľ volá, ako vyzerá, kde býva. Uvedomuje si, že ho nová úloha zavedie na miesta, kde prežije iba málokto. Lenže Kazateľ do nej zatiahol jeho rodinu. Lov sa začína.

F.RorsythFrederick Forsyth je americký novinár a spisovateľ. Ako šestnásťročný odišiel do Španielska, kde sa živil ako toreador. O tri roky neskôr v Anglicku vstúpil do armády a stal sa najmladším pilotom Britského kráľovského letectva. Pracoval pre BBC a agentúru Reuters, kde zbieral skúsenosti, ktoré potom využil vo svojich špionážnych románoch. Svojím dielom Šakal položil základy moderného, dynamického thrilleru s ľahko uveriteľným prostredím a exkluzívnymi informáciami získanými z vlastnej skúsenosti.

Vydavateľ: NIVEL PLUS s.r.o., Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava
Redakcia: Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava, email: petrzalskenoviny@gmail.com, tel.: 02/62801182
Šéfredaktorka: Ingrid Jarunková
Inzercia: 0905/273 414, 0905/273 416

Používanie Cookies a podmienky pre spracovanie osobných údajov: kliknite SEM.
Všeobecné obchodné podmienky