INZERCIA +421 905 273 414, +421 905 273 416

Príbeh o odvahe, víťazstve a triumfe

Príbeh o odvahe, víťazstve a triumfe

Danielle Steel predstavuje čitateľom dojímavý román so silným emocionálnym nábojom nielen o prežití, ale najmä o odvahe, víťazstve a triumfe. Príbeh o tom, že aj ten najdokonalejší život sa môže v jedinom okamihu rozpadnúť na márne kúsky.Boj sa ešte len začína, keď sa všetko zdá stratené…
Lili Thomasová, ctižiadostivá pretekárka v lyžovaní, vložila celé srdce do prípravy na olympijské hry. Jej cieľ bol jasný – získať zlatú medailu. V jednom krátkom okamihu sa jej život navždy zmení a nádej na víťazstvo sa po tragickej nehode rozplynie.
Neurologička Jessie Matthewsová v ten večer, keď operuje Lili, sa vinou osobnej tragédie stane jedinou oporou svojim štyrom deťom.
Lilin otec, bohatý podnikateľ, žije len pre svoju dcéru; jej zranenie preňho na dlhý čas znamená stratu všetkých snov.
Životy týchto troch postáv sa v románe prelínajú s osudmi ďalších ľudí. Joe, finančný manažér, sa vyrovnáva s dôsledkami zničenej kariéry, dobré meno mu poškodil nepoctivý obchodný partner. Psychologička Carole prežije rakovinu prsníka, Teddy, mladík s ťažkým poranením miechy, sníva o vysokej škole a kariére umelca. Šestica ľudí odmieta porážku, tvrdošijne sa pokúša na troskách svojho života zmeniť dráhu svojho osudu.
Na celom svete sa predalo vyše 530 miliónov výtlačkov kníh Danielle Steel. Každý jej román sa stal bestsellerom. Jej príbehy milujú a čítajú muži, ženy, starí i mladí v  47 krajinách a 28 jazykoch. Z anglického originálu Winners (Delacorte Press, A Division of Random House, Inc., New York 2013) preložila Zuzana Gašparovičová.

Vydavateľ: NIVEL PLUS s.r.o., Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava
Redakcia: Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava, email: petrzalskenoviny@gmail.com, tel.: 02/62801182
Šéfredaktorka: Ingrid Jarunková
Inzercia: 0905/273 414, 0905/273 416

Používanie Cookies a podmienky pre spracovanie osobných údajov: kliknite SEM.
Všeobecné obchodné podmienky