INZERCIA +421 905 273 414, +421 905 273 416

Misia Eva v Thajsku

Misia Eva v Thajsku

Pre Tamaru Heribanovú je tento rok naozaj plodným. Iba týždeň po vydaní románu Malá doba ľadová, vydavateľstvo Ikar prináša jej knižku pre deti Misia Eva v Thajsku, ktorá je pokračovaním príbehu Misia Eva, prísne tajné. Určená je pre deti vo veku od sedem rokov.
„Deti sú fantastickými kritikmi a keď je nejaká kniha obyčajnou pózou a nudou, zatvoria ju a nahlas povedia, že sa im nepáči. Sú úprimné a to je najväčší dar,“ tvrdí spisovateľka a dodáva: „Vždy, keď píšem pre deti, predstavujem si, čo by som chcela v knihe mať keby som ja sama bola osemročnou. A ono to nie je až také ťažké, pretože to dieťa som si zo seba nevyhnala a ani si ho vyhnať nechcem. Svojich detských čitateľov poznám, pozorne ich počúvam, ich pohľad na svet je pre mňa dôležitý.“

Pokračovanie príbehu rodiny Šidlovcov je konečne na svete. Evka prísne tajnú misiu splnila. Nielenže vyhrala exotickú dovolenku, ale podarilo sa jej vrátiť lásku rozhádaným rodičom. Už zasa sú kompletná rodina a všetko nasvedčuje tomu, že pobyt v ďalekej Ázii bude pre nich len o oddychu. Lenže to ani náhodou! Evka má totiž ešte jeden veľký sen. Ako sa toto rozprávanie plné napätia a humoru skončí, zistíte až keď si prečítate ďalšiu tajnú misiu v mene dobrodružstva a lásky.
Knihu ilustrovala Petra Hilbert.

Tamara Heribanová v roku 2010 debutovala prózou Predavačky bublín. Jej kniha pre deti Misia Eva, prísne tajné získala 3. miesto v čitateľskej ankete Kniha roka a cenu v Najkrajšie knihy Slovenska 2012 v kategórii literatúra pre deti a mládež. Poviedky Tamary Heribanovej boli preložené a publikované v antológiách a časopisecky v Rakúsku, Holandsku, Srbsku, Česku a na Taiwane. Je členkou Slovenského centra PEN a internou doktorandkou v Ústave svetovej literatúry SAV.

Vydavateľ: NIVEL PLUS s.r.o., Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava
Redakcia: Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava, email: petrzalskenoviny@gmail.com, tel.: 02/62801182
Šéfredaktorka: Ingrid Jarunková
Inzercia: 0905/273 414, 0905/273 416

Používanie Cookies a podmienky pre spracovanie osobných údajov: kliknite SEM.
Všeobecné obchodné podmienky